Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt gyakorin valaki talált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyakorin valaki talált már barátnőt magának?

Figyelt kérdés
Sokan mondogatják, hogy itt könnyebb mint akármelyik társkeresőn. Elvégre ott csoda ha választ kap az ember egy lánytól. És igen azzal is tisztában vagyok hogy kreativitást várnak el a lányok, nem csak annyit hogy: "szia. mizu?" A másik véglet meg akik küldözgetik a f***ukról a képeket... Na én egyikbe se tartozok, azt ennyit erről, szégyen az egész. Nem vagyok nagy dumás, de vannak kreatív szövegeim. Annyira meg nem süllyedek le, hogy ne önmagamat adjam, nem vagyok én egy páva nyálgép akiből ömlik a rizs,a se pénzes, se BMW-s, se kigyúrt állat, sőt még kövér se. Kész vicc az egész akkor is. Szórakozó helyre meg nem megyek, menjen oda a déli szél. Mert az nem nekem való hely sok alkesz meg hülye gyerek. És akkor jön majd a kérdés honnan kéne barátnőt találni így? Utcán meg villamoson, buszon leszólítgatni őket, ha nem lennék szégyenlős meg szemezgetni velük az még megy is csak nem mindig jön össze. De azon kívül a nagy sehonnan ez van.

2019. jan. 22. 20:15
1 2 3
 21/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
52%

Soha nem akartam internetről barátnőt. Irtóra ciki, amikor valaki bekérdez, hogy hol ismerkedtél össze X.Y.-nal, erre benyögöd, hogy interneten. Nagyon cinkes.

A legjobb, ha hagyod az internet világát és hús-vér nőkkel ismerkedsz, legyen az akárhol, kerékpártúrán, skanzenben, kulturált pubban, egyetemen, bárhol. Csak. Ne. Interneten. Mármint ha jót akarsz magadnak.

2019. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
69%
A GYK-s felhozatal meg kb. egy atomkatasztrófa. Hát kell neked egy előítéletes, buta, femináci keselyű?
2019. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én az exemet itt ismertem meg már vagy 6 éve. Nagyon hosszú kapcsolatunk volt, közel 5 évig voltunk együtt. Úgy indult az egész hogy egy kérdést írtam ki egy műszaki dologgal kapcsolatban és ő válaszolt nekem rá. Aztán írtam privátot neki hogy még valamiben segítsen hátha tud. Segített is nagyon szívesen. Aztán elkezdtünk levelezni, később facebookot cseréltünk, és ott is beszélgettünk. Kiderült hogy alig 10 km-re lakunk egymástól így hálából amiért segített meghívtam őt sütizni egy akkor újonnan nyílt cukrászdába, amiből randi lett végül, majd össze is jöttünk.

Aztán persze keresztül mentünk sok mindenen. Nekem meghalt az édesapám, exemnek meg az anyukája lett súlyos beteg egy hónap alatt történt ez a két rossz dolog. Akkor egymásban tartottuk a lelket ami még szorosabbra húzta a kapcsolatunkat. Aztán másfél éve már lassan hogy szakítottunk. A szakításunk okát nem mondom el mert rengeteg minden benne van.


20/L

2019. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

17-es: Irigy vagy?:)


19-es: Nekem szép éjjelem van mese nélkül is...

[link]

2019. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%

Alulfejlett "durciizom"....mázlista ! :D

32/f

2019. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25#


De egy szó, mint száz tényleg meseszerű volt amit leírtál de így már hitelesebb, csak tudod pucér fotó nélkül lett volna az igazi ez a kép.

2019. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem pucér, nem látszik semmi.;) Ahogy írtam: az álom néha valóság is lehet. Vannak, akik kitalálnak maguknak itt életet, vannak, akik élik azt!:)
2019. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!