Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt gyakorin valaki talált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyakorin valaki talált már barátnőt magának?

Figyelt kérdés
Sokan mondogatják, hogy itt könnyebb mint akármelyik társkeresőn. Elvégre ott csoda ha választ kap az ember egy lánytól. És igen azzal is tisztában vagyok hogy kreativitást várnak el a lányok, nem csak annyit hogy: "szia. mizu?" A másik véglet meg akik küldözgetik a f***ukról a képeket... Na én egyikbe se tartozok, azt ennyit erről, szégyen az egész. Nem vagyok nagy dumás, de vannak kreatív szövegeim. Annyira meg nem süllyedek le, hogy ne önmagamat adjam, nem vagyok én egy páva nyálgép akiből ömlik a rizs,a se pénzes, se BMW-s, se kigyúrt állat, sőt még kövér se. Kész vicc az egész akkor is. Szórakozó helyre meg nem megyek, menjen oda a déli szél. Mert az nem nekem való hely sok alkesz meg hülye gyerek. És akkor jön majd a kérdés honnan kéne barátnőt találni így? Utcán meg villamoson, buszon leszólítgatni őket, ha nem lennék szégyenlős meg szemezgetni velük az még megy is csak nem mindig jön össze. De azon kívül a nagy sehonnan ez van.

2019. jan. 22. 20:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Majdnem.
2019. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%
Én nem találtam, de ismerek olyat aki igen.
2019. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Gabo9292 válasza:
Nekem sikerült igaz tök váratlanul. :) f 23
2019. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nekem csajokkal csak barátság és/vagy szexkapcsolat lett innen. Mindegyik esetben a lány írt rám, elkezdtünk a dumálni, aztán átmentünk facebookra stb. Én magamtól soha nem írok rá itt senkire, mert nem ismerkedésre használom az oldalt, hanem csak úgy szórakozásból járok ide,de ha valaki már rámír, akkor nem hajtom el, elvégre semmi jónak nem vagyok az elrontója. 😎
2019. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki ismer valakit, aki ismeri azt az embert, aki ismeri azt a személyt, akinek nem sikerült megismernie itt senkit csak valakit, akit más még nem ismert itt. :)
2019. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
11%

Igen. Az benne az ironikus, hogy nem is társkeresési célból írt ki kérdést párkapcsolati témában barátnőm, mégis egymásba habarodtunk. Már jóval előbb írtam itt arról, mi az elérhetetlen vágykép a fejemben egy minden pontjában vonzó lányról, ő ugyanazokat leírva magáról, mint esetleg egy kapcsolattól elijesztő tulajdonságok. Mivel elég részletes körülírás volt részemről, és az ő megismerése előtt keletkezett, hiteles voltam előtte. Tényleg nagyon megtaláltuk egymást.

Most itt fekszünk egymással szemben egy forró habfürdőben, miközben épp írok. Minden napunk úgy telik, hogy többször szeretkezünk. Az álmok teljesülnek.

Mindjárt neki is felolvasom.:)

2019. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó gratula. Szép kapcsolat lehet ha a forró habfürdőből a nőd mellől is inkább gyakorizol. A napi több szex meg arra enged következtetni hogy mind ketten munkanélküliek vagytok. Remélem sikerül hamar munkát találnotok. Én drukkolok!
2019. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
72% :D érted...forró habfürdő
2019. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

16-os:

Szép kis esti mesét hallhattunk. Most már aludj el szépen kis Balázs. :D

2019. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem. Laza már lett, de gyenge a felhozatal. Az átlag a #9-es válaszoló általánosító, lúzerező szintjét hozza.

Őszintén: Ki vágyik ilyen nőkre?

2019. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!