Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neked is az az első gondolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked is az az első gondolatod, hogy csúnya?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatal lány nem oszt meg fényképeket magáról semmilyen közösségi oldalon, maximum olyanokat, ahol nem látszik az arca, vagy csak egy részlet látszik egyáltalán a lányból, ilyen jelleggel:

[link]


Tehát vannak képei, de sehol sem látszik az arca, az alakja sem teljesen (max annyit látsz, hogy nem túlsúlyos), ill nem is ő van a középpontban.

Van mondjuk 2 ilyen képe, meg egy-két táj/könyv/valami szép apróság, és ennyi.


Mi lenne az első gondolatod? Hogy szégyellős? Hogy csúnya? Vagy csak nincs pénze eljárogatni, ahonnan posztolhatna?


2019. jan. 22. 16:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szépek a kezei :)


Egyébként azt hogy jól néz ki és azért van ilyen képe mert ezzel kikerüli a sok köcsög szexet akaró fészbúkos ismerkedőket.

De az is benne van a pakliban hogy egyszerűen egy szerény szolid csaj, aki nem szereti mutogatni magát. Na egy ilyen nő szerintem főnyeremény!

2019. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az, hogy szívesen megismerném. Érdekelne hogy miértje.
2019. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

24 vagyok, nem tudom mennyire számítok fiatal lánynak, de azért válaszolok :D.

Azt elöljáróban tudni kell rólam, hogy elég szégyellős vagyok, meg amúgy sem szeretem mutogatni magamat, meg hogy mi történt velem.

2008 óta használok közösségi oldalakat, de csak egyszer volt profilképem, az is csak rövid ideig. Hogy miért? 2 éve megjött a bátorságom, és beállítottam egy sima selfit profilképnek Facen (nem egészalakosat!). Gyerekek, ne tudjátok meg mennyi üzenetet kaptam mindenféle Pesten élő török/néger pasiktól, mindegyik kapásból el is hívott kávézni/sörözni/füvezni (ráadásul soha nem is éltem Pesten :D). Ettől hamar besokalltam és inkább töröltem a képet. Meg úgy kb minden infót magamról.


Szóval ha látok egy kép nélküli női profilt, nem az az első gondolatom, hogy csúnya vagy csóró :D, hanem hogy van saját élete, és nem osztogat meg mindent a nagyvilággal. Amúgy annak szerintem semmi értelme, hogy valaki bejelentkezik xyz menő kávézóból az aktuális barátjával és "áldottnak érzi magát" :D.

2019. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem inkább azt, hogy ilyen "jaj, de különleges vagyok" jellegű hipszter csaj. Ismeretségi körből szerzett tapasztalat mondatja velem ezt :D. Egyik sem volt csúnya.
2019. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hogy kicsit magasabb a műveltsége, nem akar bekerülni a CIA arcfelismerő-adatbázisába.

Pl. tudtad, ha az ujjbegyed látszik a képen, akkor már ujjlenyomata is van rólad mind a kormánynak, mind a maffiának?

2019. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!