Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neked is az az első gondolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked is az az első gondolatod, hogy csúnya?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatal lány nem oszt meg fényképeket magáról semmilyen közösségi oldalon, maximum olyanokat, ahol nem látszik az arca, vagy csak egy részlet látszik egyáltalán a lányból, ilyen jelleggel:

[link]


Tehát vannak képei, de sehol sem látszik az arca, az alakja sem teljesen (max annyit látsz, hogy nem túlsúlyos), ill nem is ő van a középpontban.

Van mondjuk 2 ilyen képe, meg egy-két táj/könyv/valami szép apróság, és ennyi.


Mi lenne az első gondolatod? Hogy szégyellős? Hogy csúnya? Vagy csak nincs pénze eljárogatni, ahonnan posztolhatna?


2019. jan. 22. 16:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ohajtom, higy minden kommentem után ráírjon valaki, hogy ismerkedni akar..jobb, ha pl azt hiszik, amit te
2019. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Alapjába véve nincs róla negatív gondolatom. Egyáltalán nem kell idegeneknek mutogatni magunkat. Aki ismer, az kép nélkül is tudni fogja, hogy ki van a profil mögött.


Amit te írsz, az nálam tinderen van jelen. Ott ha nincs olyan kép, amin rendesen lehet látni, akkor off. Tehát pl nem lehet látni az arcát. Vagy csak nagyon közeli képeket mutat az arcáról, tehát az alakját nem mutatja meg.

Ezekből tényleg azt szűröm le, hogy valami nem okés és fölösleges időtöltés lenne.

2019. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ehhez hasonló gondoltam nem lenne. Inkább az, hogy nem szereti az online felületeket, csak kapcsolattartásra használja.


Pont azoknak az embereknek van a legalacsonyabb önbizalma, akiknek a mindennapi magamutogatás szükséges és a like-ok száma, hogy jól érezze magát a bőrében.


Aki mentálisan kiegyensúlyozott és békében van saját magával, annak nincs szüksége állandó visszacsatolásra, mert tudja, hogy ő pontosan mennyit ér valójában.


Nekem vannak olyan ismerőseim, akik inkognitóban élik az életük, mert félnek kiteregetni az életüket. Adatbázisokba sem akarnak kerülni.

2019. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok csúnya, de kb félévente 1 képet posztolok csak. Azokra szokott is jönni 120-150 like, de értelmesebb elfoglaltságaim is vannak, minthogy folyton fotózgassam magam.
2019. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Szóval egyáltalán nem biztos, hogy csúnya.
2019. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%

Én is pont ilyen képeket rakok csak fel nyilvánosan. Nem tartom magam se csúnyának, se különösebben szépnek. Van párom is, szóval nem hinném, hogy menthetetlenül ronda lennék.

Egyszerűen csak nem értem, minek akarnám mutogatni magam a nyilvánosságnak.

2019. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11%
Van ilyen. De az igazán ronda az, aki a szemerol tesz ki képet. :)))
2019. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
39%

Kicsit talán szégyenlős.


De a facebook nem is társkereső, az ismerősei tudják ki ő.


Online társkereső már más. Ott igenis fontos a jó kép, arcról és alakról is. Bár a másik oldalt látom, de eszembe sincs ilyen férfival ismerkedni. A napszemüveget is utálom, nem elég, hogy bunkónak tűnnek ha a lakásban is azt viselik, de miután láttam mennyi kancsal ember van, gyanúra is ad okot.

2019. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%
Nekem inkább azokról van egy-két gondolatom, akik úgy gondolkodnak, mint a kérdező - de ezt inkább nem írom le.
2019. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is inkább az ugrik be elsőre, hogy pl. önértékelési problémái vannak, nem elégedett önmagával, nincsen rendben az önbizalma. Amúgy nincsen baj az ilyen képekkel sem, csomó jól néz ki vagy nem az a szokásos, kicsit művészibb stb., ugyanakkor megmondom őszintén, hogy nem szeretem, ha valakinek csak ilyen képei vannak. Nekem ez nem szimpatikus. Nem azt mondom, hogy kell 5 millió kép és folyton posztolgatni kell stb., de azért szerintem célszerű feltölteni egy darab normális képet, amin felismerhető a ember. Velem legalábbis többször történt már, hogy kerestem valakit (egy barátot, ismerőst, új csoporttársat stb.) és azért nem találtam meg, mert nem volt képe vagy csak olyan volt, amiről nem lehetett felismerni.
2019. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!