Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neked is az az első gondolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked is az az első gondolatod, hogy csúnya?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatal lány nem oszt meg fényképeket magáról semmilyen közösségi oldalon, maximum olyanokat, ahol nem látszik az arca, vagy csak egy részlet látszik egyáltalán a lányból, ilyen jelleggel:

[link]


Tehát vannak képei, de sehol sem látszik az arca, az alakja sem teljesen (max annyit látsz, hogy nem túlsúlyos), ill nem is ő van a középpontban.

Van mondjuk 2 ilyen képe, meg egy-két táj/könyv/valami szép apróság, és ennyi.


Mi lenne az első gondolatod? Hogy szégyellős? Hogy csúnya? Vagy csak nincs pénze eljárogatni, ahonnan posztolhatna?


2019. jan. 22. 16:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
Offos. Meg ha egyik se, akkor meg valami önbizalomhiányos beütése van.
2019. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
Inkább az hogy önértékelési gondokkal küzd.
2019. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Az,hogy nem a neten éli az életét.
2019. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Azt hogy neki nem elsődleges célja az arcát posztolni, az is lehet hogy hobbyból készít ilyen fotókat. Nem gondolnék semmi "rosszra". Nekem főleg autós és macskás képek vannak az oldalamon, pedig nem vagyok csúnya :D
2019. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én spec nem vagyok csúnya,de van fent kb. 2 képem, le is van tiltva a falam :D Utálom a facebookot, csak sajnos egyelőre pótolhatatlanok bizonyos funkciói (pl csoport). Szóval ha amúgy érdekel a lány, próbáld megismerni, ne ez alapján ítéld meg.
2019. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
*utsó vagyok. mondjuk az arcom pont látszik, hogy ha valaki kontaktolni akar velem, az felismerje a profilom
2019. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne az első gondolatom, hogy nem örül annak, hogy a sok primitív ember mindenkit a külsőségek alapján ítél meg.
2019. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az ő dolga. Nem köteles magát a neten futtatni. Azért, mert többen ezt teszik, mint ahányan nem, nem az lesz a normális, aki kirakatban él. A konkrét esetben van is róla valami, meg nincs is.
2019. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jobb dolga is van, mint fotókat töltögetni.
2019. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és van pár ismi csaj, akik szintén hasonló fotókkal vannak fent, és biztosíthatlak, hog nem csúnyák!
2019. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!