Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen helyszínt ajánlonátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyszínt ajánlonátok casjozni, ha alacsony vagyok + a leírt hátrányok a discoban?

Figyelt kérdés

175 cm magas vagyok, és diszkóban ugye nagy tömeg van, és nem tűnök ki, meg kényelmetlenül is érzem magam.

Ez az egyik ok, másik, hogy utálom a disco és roma zenéket, így csak állok ott vagy ülök.

Harmadik, nem tudok beszélni az emberrel, ugye akkor marad a tánc, azt meg nem tudok...


Ezt nem kisebbségi komplexusnak mondanám, mielőtt ezt írnák, hanem inkább úgy hogy nem az én világom. Nem vagyok csúnya pasi, és nagyon jól öltözködök, csóró sem vagyok. De egyszerűen a matematika ellenem van, annyival több csávó van egy szórakozóhelyen, ugye a magasabb testesebb csávók kitűnnek. Kevés a nő, ezt leszűkíti még jobban, hogy én csúnya nőnél nem próbálkozok be, nem az a cél, hogy inkább bárkit mint senkit, hanem vagy jót vagy senkit.

Nem esett még szó arról sem, hogy sok kiélt nő van szintén kiesnek a körből (ilyen 50+) ha meg túl fiatal akkor meg nem tudok miről beszélni vele, teljesen más érdeklődési köröm van mint egy 16-18 évesnek.


26 F



2019. jan. 20. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Olyat, ahol ülni kell és nem kell felállni. Például sakk szakkör.
2019. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van még ezer féle szórakozó hely, rendezvény, koncert, elfoglaltság.


Ha jóképű vagy, jó a megjelenésed, akkor az az alacsonyságodat erősen kompenzálja, emiatt ne aggódj.


Viszont mindenképpen olyan helyszínen és környezetben próbálkoz, ahol jól érzed magad. Ez a legfontosabb, mert a magabiztosság és pozitív kisugárzás nagyon sokat nyom a latban.

2019. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Semmiféleképpen se szórakozóhelyeken "csajozz", ha valamirevaló lányt akarsz. Egyetem, munkahely, szabadidős programok (sport, főzőtanfolyam, könyvtár stb.).
2019. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
175 mióta alacsony? Sokkal jobb, mint ha ronda lennél, rengeteg jó nőt látok ilyen magas, vagy alacsonyabb fickókkal, én 183 vagyok, gondolom nálad ez még nem magas (bár én úgy veszem észre, hogy a férfiak minimum 80% kisebb nálam) és b**szhatok rá egy nagyot, alacsony (165 alatti) cigányoknak 100X jobb női vannak, nekem meg nem lesz soha...
2019. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves utolsó ezt én sem értem,

engedelmeddel leírnék gy szitut

múltkor várok a postán a soromra a munkaügyben voltam, 20 ezres cipő, elegáns nadrág + ing, aktatáska


és láttam egy habtestű roma gyereket, kopasz alacsony 165 körül, pizsamában (én úgy nevezném azt a ruhát), egy nagyon fullos nővel várakoztak


nyilván nem minden a külső, de rohadt nagy kontraszt :(

én meg az elmúlt évben összesen 2x szexeltem.

2019. jan. 20. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Szóval te egy romagyerekből vontál le egy b..romságot. Vagy te is az vagy?


Nincs több kérdésem az IQ-szinteddel kapcsolatban.


Figyike? Párom 172 centi, 6 éve vagyunk egy pár. Szóval erről csak ennyit.

2019. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!