Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » ALACSONY pasik, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ALACSONY pasik, miért nem értitek meg?

Figyelt kérdés

Miért nem értitek meg, hogy a magasság csak egy dolog a sok közül, ami számít a nőknek?

Sipítozik itt minden nap egy csomó pasi, hogy "Jajj, nem kellek a nőknek, mert kicsi vagyok!", miközben fel sem fogják, hogy talán nem ez a gond. És, hogy ezt mással lehet/kell kompenzálni. Anyagiak, műveltség, állás, öltözködés, ápoltság,...

Hiába vagy 185, ha belet mosol a vágóhídon. Vagy 190, ha a Tesco pakolóban őrzöd a bevásárlókocsikat.


Ébresztő!!!



2019. jan. 17. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Tehát most azt akarod mondani, hogy nem csak a magasság számít, hanem az anyagiak, műveltség, állás, öltözködés, ápoltság is? Ezzel nem mondtál újat, mondjuk azt kihagytad, hogy nézzen ki jól, meg legyen bunkó.
2019. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Nőként (nem tizen; huszonévesként!!!) mondom neked Kérdező, hogy attól mert esetleg valaki a húsiparban dolgozik, vagy parkolóban őr, nem kell lenézni.Nem szabad lenézni.


Pàrom egy hőerőműben dolgozik, a fizetésének sokan örülnének hidd el.


Ezekkel a kijelentéseiddel pontosan, hogy belegàzolsz, àttaposol azokon a fiúkon/férfiakon, akik amúgy sincsenek önbizalommal eleresztve.

2019. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Ja, 12 évig volt kapcsolatom tőlem alacsonyabb férfivel.
2019. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, téged állatkertben kéne mutogatni. Mondjuk a páviánok mellett.

Akinek párválasztásnál az a szempont, hogy párja ne belet mosson a vágóhídon, meg ne bevásárlókocsikat rendezzen, az kb. a majomházba való.

Üdv:

Egy irodában dolgozó, diplomás férfi, aki nem nézi le a kétkezi munkásokat.

2019. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

"Akinek párválasztásnál az a szempont, hogy párja ne belet mosson a vágóhídon, meg ne bevásárlókocsikat rendezzen, az kb. a majomházba való."


Azt csinál amit akar. Azt választ akit akar. Ahogy mindenki.

2019. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 D. Brasco ***** válasza:
77%
Úgy látom a kérdezőnek minden baj.....ha valaki alacsony az a baj ha meg valaki magas akkor az,mert akkor biztos belet tisztít meg parkolót sepreget........ezt a kretént!
2019. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaja, tehát nem baj, ha alacsony, ha közben jól keres. :D Egyébként engem sosem a magasságom érdekelt, hanem az, hogy dagadt vagyok mellé. Pontosabban: engem egy cseppet sem zavar, még viccet is csinálok belőle, csak a nőknek nem jövök be, hiába nincs komplexusom miatta.
2019. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Azért nem értik meg, mert egyszerűbb a sikertelenséget arra fogni, amiről nem tehet. A magasságáról senki nem tehet, genetika. Arról viszont igen, hogy mennyire igényes, mennyire művelt, mennyire ápolt, hogyan öltözködik, miről beszélget, milyen a hozzáállása az emberekhez, stb. A vágóhídi bélmosást nem venném ide, a kétkezi munkát én diplomásként nem nézem le.
2019. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Én 190 cm magas vagyok és mentő sofőr vagyok. És sem vagyok valami sikeres a nőknél. Pedig sportos vagyok. De én nem vagyok szomorú, majd találok olyan nőt akivel szerthetjük egymást. Remélem :)

24f

2019. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En mostam belet 1 egesz napig!! Tovabb nem birtam.

A szag beleivodik a borodbe!!!!


Szoval igazabol meg ha Chris Hemsworth kinezetu akkor se kellene, mert nem tudnam megallni, hogy el ne hanyjam magam.

2019. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!