Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Miért választo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért választok ilyen férfiakat?

Figyelt kérdés

Visszagondolva az elmúlt pár évemre és a párkapcsolataimra, mindig olyan párom volt akinek volt valami "baja". Alkoholfüggő,exdrogos, lelkisérült. Minden kapcsolatban megkaptam, hogy ilyen jó senki nem volt még hozzá mégis otthagytak olyan emberért aki sokkal kevésbé törődik velük. Minden kapcsolat után megkaptam, hogy velem nem lehet együtt lenni, és csak a rosszat hozom ki belőlük. Mikor erre rákérdeztem soha nem tudtak választ adni.

Valószínűleg van a viselkedésemben valami, ami taszítja őket, de mindegyiknél egyik napról a másikra történik meg ez a változás. Szerintetek mit ronthatok el? Őszinte válasz érdekel, nem léleksimogatás, hiszen azzal nem jutok előrébb.

Előre is köszönöm a véleményeteket!


2019. jan. 16. 11:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Veled is van baj, velük maradsz annak ellenére, hogy tudod, milyen életet élnek. :D

Én már csak azért hagytam most egy srácot, mert nem figyelmes, nem keres.

Egy nőnek mindig legyen tartása, mindig is érdekeljen, hogy ki van melletted. Fontos, hogy kiegyensúlyozott legyél a szerelemben és boldog és ne azt kérdezd a kapcsolataid végénél, hogy "mit rontottam el?".

Mert itt nem csak Te vagy a hibás, hanem ezek a defektes idióták is. :)


Sok sikert a továbbiakban párválasztáskor, sose érd be kevesebbel, mint amit megérdemelnél!:)


22/L

2019. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Milyen szerepet játszol/játszottál eddig ezekben a kapcsolatokban: megmentő, mártír vagy esetleg más?

Mi volt benne részedről jó? Érdemes ezeken elgondolkodni.

2019. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elgondolkodtató és van benne igazság. Most, hogy felismertem a hibáim el kell kezdeni a megoldáson dolgozni :)
2019. jan. 17. 09:45
 24/26 anonim ***** válasza:
Eric Berne Sorskönyvét olvasd el.
2019. febr. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én mindig nálam sokkal csúnyábbakkal ismerkedem, valószínűleg önértékelési problémák miatt. (titkon azt reméljük mindketten, hogy másnak nem kellenek ezek a pasik/vagy nálunk jobbat nem találnak)Ez valószínű önbizalomhiányból ered, ami a kiskori nevelésnek köszönhető.
2019. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz a kapcsolatom apámmal. Mégis pont emiatt tudatosan olyan partnereket keresek, akik teljesen mások, mint ő. Mindig boldog párkapcsolataim voltak. A legelső szempontom, hogy káros szenvedélyektől mentes legyen az illető, és tiszteljen. (Apámtól mindig azt láttam, hogy anyámmal úgy beszél, mint a kutyával, ő meg valamiért hagyja neki a mai napig.)
2019. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!