Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Miért választo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért választok ilyen férfiakat?

Figyelt kérdés

Visszagondolva az elmúlt pár évemre és a párkapcsolataimra, mindig olyan párom volt akinek volt valami "baja". Alkoholfüggő,exdrogos, lelkisérült. Minden kapcsolatban megkaptam, hogy ilyen jó senki nem volt még hozzá mégis otthagytak olyan emberért aki sokkal kevésbé törődik velük. Minden kapcsolat után megkaptam, hogy velem nem lehet együtt lenni, és csak a rosszat hozom ki belőlük. Mikor erre rákérdeztem soha nem tudtak választ adni.

Valószínűleg van a viselkedésemben valami, ami taszítja őket, de mindegyiknél egyik napról a másikra történik meg ez a változás. Szerintetek mit ronthatok el? Őszinte válasz érdekel, nem léleksimogatás, hiszen azzal nem jutok előrébb.

Előre is köszönöm a véleményeteket!


2019. jan. 16. 11:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%

Beteg vagy ezért az ilyen elesett lecsúszott társadalom szemetet keresed hogy majd megjavitod.


Bár még azok se tudnak veled együtt lenni tehát ott sok gond van egy kupacban :))

2019. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
6-os nagyon jól válaszolt.33\F
2019. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
38%
Szegény ösztönlény a börtöntöltelék izgatják mert így milyen menő lehet a többi ösztönlény előtt. Lelke rajta.
2019. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%
Apáddal milyen a kapcsolatod, milyen volt gyerekként a lányának lenni és első szülött vagy-e, illetve apád milyen ember?
2019. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Apám elhagyott mielőtt születtem volna, 49 éves, de még mindig anyuci szeme fénye. De nem tartom vele a kapcsolatot. Szociálismunkásnak tanulok. Első gyerek vagyok, anyukám sokáig engem hibáztatott, bántalmazott gyerekként, így a nagyszüleimhez kerültem ők neveltek fel.
2019. jan. 16. 14:22
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

" Minden kapcsolatban megkaptam, hogy ilyen jó senki nem volt még hozzá mégis otthagytak olyan emberért aki sokkal kevésbé törődik velük.Minden kapcsolat után megkaptam, hogy velem nem lehet együtt lenni, és csak a rosszat hozom ki belőlük. Mikor erre rákérdeztem soha nem tudtak választ adni. "


Én most adok:


Önkéntes lábtörlő klasszikus esete.


Mikor az apától egy lánygyerek nem kapja meg az igényelt érzelmi támogatást és figyelmet, akkor nagyon gyakran válik belőle olyan "nő" aki képes az érdek képviseletét és a személyes igényeit a háttérbe szorítva alárendelődni a partnernek, hogy a meg nem élt de vágyott elfogadást, figyelmet és szeretetet megkaphassa.


Viszont ez mindig fordítva sül el, ugyanis aki nem tiszteli és becsüli saját magát azt a partnere sem fogja(sem senki más...).


" Minden kapcsolat után megkaptam, hogy velem nem lehet együtt lenni, és csak a rosszat hozom ki belőlük."


És természetesen nem is férfiakat fogsz ki, mert fogalmad sincs arról, hogy az mit jelent, hisz nincs egy stabil apaképed sem, csupán labilis lelkületű, infantilis kisfiúkat akik a felelősséget elhárítják rendszerint rád, hogy "márpedig te hoztad ki belőlük".


Ez a bajod, ezt kell felismerned, elismerned, tudatosítanod és meghaladnod ha teljes értékű életet szeretnél élni.

2019. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%
Egy pszichológusnak min 15x1 óra átlátni és segíteni, de te itt megkapod 10 sor alapján 1 perc alatt a válaszokat! Hasznos ez a GYK. Jah..
2019. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
86%
Egy jó és tapasztalt pszichológus fél perc alatt átlátja.
2019. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%
Amit a ki mit vonz dologról írtam semmi misztikus,csupán pszichológia,ahogy a családállítás is pszichológia.Ìgy meg most már egyértelmű,hogy a családi helyzeted is benne van a rossz kapcsolatválasztásban.
2019. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Apáddal szar a kapcsolatod. Itt az oka. Téves, rossz férfi minta.
2019. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!