Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan, hogy a külső és az ízlés összefügg?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor olyan kommentek érkeznek, hogy mindenki válogasson a saját szintjén, vagy hogy ha valakinek egy olyan ellenkező nemű személy szimpatikus, aki a környezetének vagy a többségnek nem, akkor biztos ő is ronda, mert hasonló a hasonlót vonzza...

A környezetem szép nőnek tart, én is meg vagyok elégedve magammal, mégis rendre olyan férfiak tetszettek, akik után a nem futottak a nők.

Ha valami megfog valakiben, már tud tetszeni, lehet az egy mosoly, egy mozdulat, nézés, ha meg megismerem, és megkedvelem, már nem is igazán számít, hogy néz ki.

Tetszett korábban egy olyan srác, aki nem volt ép helyesnek mondható, illetve egy régebbi baleset miatt úgymond szokni kellett az arcát kicsit, de vonzott a személyisége, és pár beszélgetés után meg már egyenesen helyesnek láttam, ha mosolygott.

Neki viszont nem tetszettem, mert egészen más típusú nők kellenek neki.

Holott itteni logika szerint akkor bárki jó kéne legyen neki...


2019. jan. 13. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#8 oké, nem baj ha nem magas, de ugye nem munkahelyen történt??
2019. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy kinek mi tetszik, hanem arról, hogy egy emberről általánosan milyen vélemények születnek.


Szerintem elég korrekt viszonyulás volna az emberekhez, ha nem rondáznék le valakit, csak mert nem az esetem.

Vannak emberek, akikről általánosságban a többség úgy vélekedik, hogy szép/ronda/átlagos, és ettől lesz ő egy bizonyos "szinten". Nem egyéni vélemények fogják meghatározni az ő szintjét, hanem az általános kollektív véleményezés, amit mindenhonnan kap.



"mégis rendre olyan férfiak tetszettek, akik után a nem futottak a nők."


Ezzel mit akarsz mondani? Egyrészt úgy gondolom, hogy a nők általában nem szoktak futni a férfiak után. Másrészt attól, hogy nem futottak utána, még lehetnek pozitív véleménnyel az adott férfiról a külsejét illetően. + nem a külső az egyetlen tényező, amitől össze akarnék jönni valakivel. Sok férfit helyesnek tartok, mégsem akarok tőlük semmit.



Kevésbé szépnek kellene nyilvánítani valakit a puszta tény miatt, hogy ő szingli? Elég téves felfogás, és evégett van annyi kapcsolatfüggő ember, akik undorodnak önmaguktól, ha egy évig nem érintette meg őket férfi/nő.

2019. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!