Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan, hogy a külső és az ízlés összefügg?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor olyan kommentek érkeznek, hogy mindenki válogasson a saját szintjén, vagy hogy ha valakinek egy olyan ellenkező nemű személy szimpatikus, aki a környezetének vagy a többségnek nem, akkor biztos ő is ronda, mert hasonló a hasonlót vonzza...

A környezetem szép nőnek tart, én is meg vagyok elégedve magammal, mégis rendre olyan férfiak tetszettek, akik után a nem futottak a nők.

Ha valami megfog valakiben, már tud tetszeni, lehet az egy mosoly, egy mozdulat, nézés, ha meg megismerem, és megkedvelem, már nem is igazán számít, hogy néz ki.

Tetszett korábban egy olyan srác, aki nem volt ép helyesnek mondható, illetve egy régebbi baleset miatt úgymond szokni kellett az arcát kicsit, de vonzott a személyisége, és pár beszélgetés után meg már egyenesen helyesnek láttam, ha mosolygott.

Neki viszont nem tetszettem, mert egészen más típusú nők kellenek neki.

Holott itteni logika szerint akkor bárki jó kéne legyen neki...


2019. jan. 13. 16:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*aki nem volt épp helyesnek mondható
2019. jan. 13. 16:04
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem a külső és az ízlés függ őssze, hanem a külső és az esélyek.
2019. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Mert debilek. Sokan ezzel akarják magyarázni a sikertelenségüket. A konkrét külső adottságokon kívül annyi egyéb lényeges dolog van, aki fontosabb ismerkedésnél. Mi párommal külső szemmel kb úgy nézünk ki, mint valami gazdag csávó meg a prostija. Sokszor megkapja a kérdést, hogy dehát hogy lehet ilyen nő mellette. Valahogy nem tudják elfogadni, hogy vonzónak találom a párom és imádom a személyiségét. Mindig olyan párjaim voltak, akik nem a Ryan Gosling kategóriába tartoztak. Nem kell ezzel foglalkozni, a kapcsolatodat úgy sem befolyásolja más emberek véleménye.
2019. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

A külső és a belső alkot egy kerek egészet.


Pl. hiába néz ki valaki jól, ha dohányzik, nálam kizáró.

És hiába kedves aranyos egy elhízott ember, nálam az elhízottság kizáró tényező úgyszintén.


Mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Az, hogy kinek mi tetszik, az egyénenként változik.


Attól, hogy neked nem fontos annyira a külső, számomra, igenis fontos. Ugyanakkor tudom, hogy az nem minden. A külső az idővel változik, ráncosak leszünk, a hajunk megőszül, a bőrünk veszít rugalmasságából.

De, aki képtelen felfogni, hogy vannak rossz tulajdonságai, amikkel nem lehet együtt élni, akkor az vagy változik, vagy egyedül fog maradni, vagy keres egy önbizalomhiányos papucs párt, aki megelégszik vele.

2019. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Ahhh hülyeség.

Nekem nagyon sokszor olyan nők jönnek be akik nem az a tipikus mai férfi ideál. Vagy épp arcra sokmindenki azt mondja csúnya... nekem mégis bejön. Ahány ember annyi féle ízlés, ami független az illető ki ézetétől.

2019. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*kinézetétől
2019. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem függ össze, csak egy szép ember aa szépek között is reálisan tud válogatni, míg egy ronda nem. Lehet mondani, hogy mindenkinek más az ízlése, és ez így is van nagyrészt, és sok esetben egy kevésbé jó kinézetű embernek jóval nagyobb a vonzereje, kisugárzása, mint egy szépé, de azért alapvetően mindenki tudja, hogy ki számít szépnek és ki nem általánosan.
2019. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De magas volt, az a lényeg
2019. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát, ha a 175cm magasnak számít, utolsó, akkor az volt.


A többieknek köszi.

2019. jan. 13. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Erre mondjak, hogy akinek nem inge ne vegye magara. Te megtetted. Senki nem a hozzad hasonlo embereknek osztja a hasonlo a hasonloval elvet. Azok a valaszok kovetelozo es merges embereknek szolnak, akik oszinten felhaboritonak tartjak, hogy nem KAPNAK az elettol csinos part. Idejonnek duhongeni, hogy csak azert, mert o csunya neki miert nem JAR a csinos no. Ok felszinesek, de visszafele mar nem turik el.

Vedd eszre a kulonbseget kozted meg az emlitett kerdezok kozott.

2019. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!