Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg, hogy a külső és az ízlés független?

Figyelt kérdés

Megkaptam, igénytelen, magára nem adó, ronda nő lehetek, amiért nekem mindigis a hosszú hajú, szakállas férfiak tetszettek, kb mint:

[link]

[link]


Nem értem, miért lenne egy ilyen férfi igénytelen?

Sokkal több ápolást igényel a hosszú haj egy férfinél, mint a rövid, a páromnak pl hátközépig ér a haja, és ugyanúgy két naponta hajat most és használ balzsamot, ahogy én is. De az összes hosszú hajú férfi ismerősöm szintén.

Szakállat karban tartani ugyancsak nehezebb, mint minden reggel simára borotválkozni, és letudva (szintén a páromtól tudom, mielőtt valaki elkezd poénkodni)

Szóval miért igénytelenek az ilyen férfiak?


Ill mi köze az én ízlésemnek a külsőmhöz? Vagy ahhoz, kinél van esélyem, ha egyszer tinikorom óta ez az esetem?


2017. okt. 18. 16:51
 1/4 A kérdező kommentje:
független egymástól
2017. okt. 18. 16:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek ilyenek. Mindent meg akarnak mondani, belemagyaráznak dolgokat, ítélkeznek. Ne foglalkozz velük, mindenkinek a saját dolga, ki tetszik neki, másoknak ebbe nincs beleszólása.


Javarészt azért gondolják igénytelenennek, mert a hosszú hajat kevesen képesek megfelelően ápolni, elég sok macera van vele, a legtöbb férfi pedig nem szeret annyit bajlódni. A nagyobb szakáll kinézetre igénytelennek tűnik,

amolyan elveszel a rengetegben. Valószínű, hogy még nem láttak olyan pasit, aki tudta volna kezelni normálisan ezt a hosszú haj-nagy szakáll külsőt, de attól még, hogy ők nem ismernek ilyet, még létezhet igényes pasi köztük is. Lényeg: általánosítanak, szűk látókörűek, nekik alapból nem tetszik ez a stílus, ezért egyszerűbb leszólni hogy igénytelen, valaki szimplán ezt gondolja stb stb. Amit tehetsz, hogy magasról leszarod ki mit mond. :)


A külsődnek ehhez semmi köze. Én sem értem, miért kell egyből ráhúzni a másikra ezeket a jelzőket, ha tetszik neki egy ilyen férfi. Mint mindig, megint az általánosítás és a sztereotípiák...

2017. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek mióta igénytelenek? Szerintem jobban karban van tartva a szakálluk és a hajuk, mint a világ legnagyobb plázacicájának. Az egyiknek még arra is volt gondja, hogy befonja a haját. Ez már túlzott igényesség, nem igénytelenség.
2017. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan így gondolják, sokaknál így is lehet, de sokaknál nem. Leírtuk már neked, nem az a lényeg, hogy szakállasak-e, de ha egy 10-es skálán 10-esek, akkor valószínűleg te is elég jó vagy, ha 6-osak, ritkán leszel 8-10. Te csupa szép és ronda embert látsz egymással, vagy általában hasonló kategóriában lévőket?
2017. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!