Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magukat csúnyának tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magukat csúnyának tartó srácok, hogy fogadnátok, ha egy átlagosan csinos lány kezdeményezne?

Figyelt kérdés

Egy átlagos, de csinos lány, tehát nem elhízott, nem csúnya, de nem is Insta modell azért.

Ha közölné, hogy tetszetek neki, és szeretne megismerni.


2019. jan. 11. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Max akkor hinném el, ha ismer már egy ideje, és hosszabb távon is hajlandó velem tölteni az idejét (beszélgetésekkel, esetleg közös programokkal).

Ha csak úgy hirtelen, kevés, vagy semekkora ismeretség után, akkor kamunak fognák fel.

2019. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Kinek és mi nem tetszett amúgy a válaszomon? Meg úgy egyáltalán: nem is tudtam, hogy egy ilyen szubjektív kérdésre lehet jó és rossz választ is adni.
2019. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van szerintem a válaszod!
2019. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Alapjában bizalmatlan vagyok, nemhogy egy ilyen helyzetben. Nagyon tartanék egy szívatástól. Hiába lenne az adott nő a világ legcukibb csaja, sajnos én meg paranoiás vagyok, amin a pszichológusok hada sem segített.
2019. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg keresném a kandi kamerát, vagy a haverokat a háttérben, hogy valaki szivat. De ha nem találnék ilyesmit, akkor szívesen megismerném. (31/F)
2019. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!