Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magukat csúnyának tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magukat csúnyának tartó srácok, hogy fogadnátok, ha egy átlagosan csinos lány kezdeményezne?

Figyelt kérdés

Egy átlagos, de csinos lány, tehát nem elhízott, nem csúnya, de nem is Insta modell azért.

Ha közölné, hogy tetszetek neki, és szeretne megismerni.


2019. jan. 11. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha ezt így, ebben a formában közölné, biztos lennék benne, hogy átverés. Ha finoman közeledne, akkor is gyanús lenne, de sodródnék az árral. Persze mivel több ilyen haverkodás iszonyatos pofára eséssel végződött, így alighanem Facebookon kémkednék utána először: kik lájkolgatják, biztosan nincs-e kapcsolatban, és a többi. Nem lehetsz eléggé meggyőződve semmiről.
2019. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
55%

Ez szerintem a tini párkapcsolatok témakörébe lenne aktuálisabb.


Magát csúnyának tartó srác az két dolgot jelenthet.

Önbizalomhiányos vagy tényleg csúnya és reálisan nézi a helyzetet.


A reakció pedig megint sokmindentől függhet, nincs konkrét recept.

Lehet, hogy meglepődik és gyanakvó lesz.

Az is lehet, hogy megörül neki és tapadni fog..

Az is, hogy vissza sem ír annyira félni fog.

Stb.

2019. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Én életemben egyszer kezdeményeztem egy pasinál, elhívtam kávézni. Nem jött el, meg is jegyezte, hogy " sokkal jobb férfiak szaladgálnak az utcán, mint ő".

Semmilyen hátsó szándékom nem volt, tetszett a kisugárzása, megismertem volna, azt tudtam, hogy tetszettem neki.

2019. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok pasi, de szerintem is gyűjts infót, és ami a legfontosabb, ha szimpatikus, akkor ismerkedj meg vele!
2019. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Velem konkrétan volt ilyen és azt hittem szivatnak (nem egyedül volt a lány) így egyből védelmi állásba kapcsoltam és beszóltam nekik/elpoénkodtam az egészet. Hozzá kell tenni hogy pont nagyon részeg voltam, normál esetben lehet csak simán elszégyelltem volna magam.
2019. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem hinnék neki, másrészt pedig akarok párt. Úgyhogy elviccelve a dolgot finoman elutasítanám.
2019. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Eszembe jutott egy még régebbi eset akkor valóban nem tudtam megszólalni a meglepődéstől. Tudom, életképtelen vagyok :D
2019. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Benne lennèk.
2019. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A régi beidegződéseknek, tinikori szivatásoknak hála, valószínűleg távolságtartó lennék.
2019. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Eléggé zavarba jönnék, de ha én is vonzónak találom, akkor benne lennék.
2019. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!