Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan külsőleg jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan külsőleg jó minőségű hölgyekkel ismerkedni, akik nem felszínesek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 05:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Szóval te lehetsz felszínes, de a nők fogadják el a külsődet. Nem érzed képmutatónak magadat?
2019. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
A kérdezőnél felszínesebb ember kevés lehet a világon. Pont jó lesz neked egy felszínes nő, illene hozzád.
2019. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Most voltam kivizsgáláson; a tüdőm rendben van, a szívem is top, a szemeim a gyógyszer ellenére tökéletesen működnek. Kozmetikusnál is voltam, a hajam most mostam meg, csak kicsi smink van rajtam, a körmeim ápoltak. Most várom a minőségellenőrt hogy a fülembe lője azt a kis cédulát mint a marháknak szokták. Majd töltök fel képet ha gondolod :)
2019. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Már vannak kifejezetten jó minőségű guminők ha arra gondolsz, bírják a napi használatot.
2019. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Jó minőségű xd 😂úristen
2019. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A kettes komment írója voltam. Unatkoztam, szóval kísérletezni kezdtem - arra voltam kíváncsi, hogy igaz e, ha beírod, hogy nő vagy, akkor Rád írnak a perverz férfiak. Nem reagáltam volna nekik, csak kíváncsi voltam, ez így tényleg igaz e. Elvégre sok GYIK kérdés alá odaírták. Kicsit kiszineztem a jellemzésem is - akarom mondani NAGYON :D


Plusz olyan kategóriát kerestem, ahol a kiéhezettek nagyobb számban előfordulhatnak.


És kiderült, nagyot tévedtek azok, akik állították, a Gyakori tele van perverzekkel. Nem azért írom, hogy magyarázkodjak, meg mentsem a menthetőt a nullára pontozással kapcsolatban. Az se érdekel, ha ez is ugyanarra a sorsra jut. Hanem, mert boldog vagyok; nagyot nőtt az emberiség a szememben.


Kedves kérdező, a külcsíny értéke a belbecs értékének a nyomába se ér. Így ne jó minőségű nőt keress.


Járj el tanfolyamra, túrázz, idegenvezetéssel kirándulj, szórakozz; élj, hogy legyen mire visszaemlékezni és, hogy "kalandjaid" során igaz barátokra és szerelemre lelj.

2019. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szóval ő nézzen ki jól és fogadjon el téged pocakosan Bèluska ?


Max a mesében van ilyen !

2019. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!