Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik férfi külsőleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi külsőleg nem néz ki rosszul, ott mi vált ki undort a hölgyekből?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
A viselkedést tudom elképzelni.
2019. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Viselkedês, arrogancia, témanélkülisêg.
2019. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Én is azt mondanám mint az első. Vannak emberek akiknek egyszerűen taszít a viselkedése, ott tök mindegy az illető hogy néz ki.
2019. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
A gyengeség, introvertaltsag pl. a külső csak egy dolog a külsőségeken belül, a belsődből is amit kifelé vetitesz is külsőség, rengeteg dolog tartozik bele, az a lényeg hogy sok helyen el lehet bukni.
2019. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Pl a 18-20 évesekig akiknek a f. k. g. b.meg a szókincse azért az elég undorító számomra. Este 9 után fekszenek a bárpulton meg hasonlók. Ki lehet ábrándulni a lányokból, nem is olyan nehezen :D
2019. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Viselkedés, illetve nálam még a nagy korkülönbség és a dohányzás.
2019. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

A viselkedést ami undort vált ki, csak egyetlen esetben tudom elképzelni: ha megbotránkoztató, arrogáns, antiszociális, ami leginkább a részegekre illetve belőtt emberekre jellemző.

Maga a kérdés sem helyes, ugyanis nem undorról van itt szó, hanem érdektelenségről. Ezt pedig nem bizonyos negatív tulajdonságok váltják ki, inkább bizonyos pozitív tulajdonságok hiánya.

2019. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%
Semmi, szerintem. Ha jól nézel ki, az "free pass" szint minden esetben. Lehetsz introvertált, unalmas, vagy akár arrogáns bunkó is, ugyanúgy lesz nőd.
2019. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Cigizik, részeg, alkoholt fogyaszt, drogozik, agresszív, lekezelő, undok, nagyképű, önbizalomhiányban szenved, tiszteletlen, hűtlen, nem kompromisszumra kész, egoista, önző..stb.
2019. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Én külsőre jól nézek ki (ha nem is Brad Pitt, de szerintem ilyen top 15-20% körül arcra és magasságra, csak külsőre való visszajelzések alapján) és főleg az váltja ki az undort a nőkből, hogy nem vagyok vicces, nagy dumás, tökös, magabiztos.
2019. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!