Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, van köztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, van köztetek, aki kifejezetten utálja, ha bókolnak neki?

Figyelt kérdés

Rossz érzés lesz úrrá rajta ilyenkor, zavarba jön, kellemetlenül érzi magát, ha egy pasi megdicséri akár a külsejét, akár valamely belső tulajdonságát méltatja.


Ez lehet amiatt is, mert hátsó szándékot sejt mögötte(a pasi biztos csak azért csinálja, hogy könnyebben ágyba vigye), de amiatt is, mert egyszerűen csak nem ért egyet a méltató kijelentéssel. A lényeg, hogy a hideg rázza a bókoktól. Azt vallja, udvarolhat, közeledhet egy pasi, de az "eszköztárából" lehetőleg ezt hagyja el...


Van köztetek ilyen? Ha van, mi "lapul" ennek a jelenségnek a hátterében, mi okozza? A próbálkozó férfiakat nem szokta ez összezavarni?



2019. jan. 7. 22:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem, ha a párom bókol. Mindenki mástól olyan, "oké, de ki kérdezte"? Nem érdekel, ki hogy lát engem.
2019. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én mindig zavarba jövök, ha bókolnak, mert magamat nem látom szépnek, és mindig kattog az agyam azon, hogy "tényleg tetszem neki? / van szeme ennek az embernek?"... de azt nem mondanám, hogy utálom, és jól is esik abban az esetben, ha látom, hogy helyiértéken lehet venni a bókot. Akkor utálom, ha látom/nyilvánvaló, hogy csak arra megy ki, hogy egyszer megkettyinthessen, vagy ha bunkó - egy ilyen köszönés nélküli "k...a jó a csöcsöd" az sosem fog jól esni.
2019. jan. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es, a mondandód első felével kapcsolatban, már volt ,,szerencsém" ilyen lányt barátnőként tudni. Soha többet. Nekem egy magabiztos csaj kell, aki igenis szépnek tartja magát. Elegem lett abból, hogy azt mondtam például, hogy milyen szép és csak rázta a fejét.
2019. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!