Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, van köztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, van köztetek, aki kifejezetten utálja, ha bókolnak neki?

Figyelt kérdés

Rossz érzés lesz úrrá rajta ilyenkor, zavarba jön, kellemetlenül érzi magát, ha egy pasi megdicséri akár a külsejét, akár valamely belső tulajdonságát méltatja.


Ez lehet amiatt is, mert hátsó szándékot sejt mögötte(a pasi biztos csak azért csinálja, hogy könnyebben ágyba vigye), de amiatt is, mert egyszerűen csak nem ért egyet a méltató kijelentéssel. A lényeg, hogy a hideg rázza a bókoktól. Azt vallja, udvarolhat, közeledhet egy pasi, de az "eszköztárából" lehetőleg ezt hagyja el...


Van köztetek ilyen? Ha van, mi "lapul" ennek a jelenségnek a hátterében, mi okozza? A próbálkozó férfiakat nem szokta ez összezavarni?



2019. jan. 7. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Az erős hogy utalom de nem szeretem. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele kínosan érzem magam és pánikroham jön ram tőle (nem értem miért) ilyenkor minidg próbálom terelni a témát másra hogy hagyja abba. Nem szeretek a központban lenni pláne ha valaki engem vizslat és dicsér. Frusztral
2019. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Én szeretem, de csak mértékkel.
2019. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Bókolással nem lesz sikere egyetlen férfinak sem.

Sok férfi föl van háborodva azon, hogy hogy lehet, az, hogy a kiszemelt csajának minden fotóját lájkolja és minden képét megdicséri. Hát pont ezért, mert a nőknek nem egy értük rajongó bókoló férfi kell, hanem egy magabiztos alfahím, aki nem osztogatja ám csak úgy a szép szavakat! Csak az azt kiérdemlőknek!

2019. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

# 3


* minden képét lájkolja, de a csaj semmit nem jelez vissza és le se tojja. (nem fejeztem be a mondatot)

2019. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

A képek eszeveszett likolgatása bármi egyéb megnyilvanuláson kívül mióta számít bóknak?


Én szeretem ha bókolnak,ha azt nem 1 nap után teszi,mert akkor kb. olyan,mintha valami bevett szöveget nyomatna,amit mindenkinek elsüt,anélkül,hogy tùl sokat tudna rólam.Valamint,ha nem tart mértéket,csak ömleszti a bókokat a külsőre vonatkozóan szintén rövid ismerettség után.Az kicsit ilyesztő.De mondjuk kapcsolatban igenis,hogy jól esik.

2019. jan. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
#5 A hármas válaszoló is pont erről beszélt. Senki sem szereti a túlzott és túl korai bókolgatásokat. Attól olyan kétségbeesettnek tűnik a pasi, “izzadtságszagú” a dolog. De igenis kellenek a dicsérő szavak, csak tudni kell, hogy hol a határ :)
2019. jan. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
volt egy barátnőm, aki kiakadt a férfiak dicséretétől, sose fogadta el, nekiállt kötözködni meg leszólni, hogy dehogyis, de hülye vagy, stb. nem volt elégedett a külsejével, ezért folyton lekicsinyelte magát, nagyon bosszantó volt, hogy egy bókot se lehetett neki mondani, még barátként se, mert egyből visszakozott.
2019. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%

#7


Ismerem az ilyen tipusú embereket :)

Ők ha túl sok dicséretet kapnak, akkor kiesnek a komfortzónájukból. Nekik az a megnyugtató, ha az emberek sajnálják őket, ha a figyelmet úgy hívják föl magukra, hogy olyanokat kapjanak, hogy: „óó, te kis szegénykém, de sajnállak téged”. Majd amikor mindenki sajnálja őket, akkor drámai módon teátrális haldoklásba kezdenek (persze sosem halnak meg) és az nyugtatja meg őket, ha mindenki figyeli, sajnálja és vigasztalni próbálja őket .

Persze nem mondom, hogy az ismerősöd is ilyen volt, ha nem akkor elnézést kérek, ez csak egy tipp volt, mert volt dolgom a fentiekben leírt embertípusokkal.

2019. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utàlom! Tisztában vagyok az adottságaimmal, így ha valaki bókolni próbál azt gondolom hülyének néz!
2019. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Láttál már olyan pitiző, képlájkoló balf1szt aki sikert ért el ezzel a bomba taktikával?
2019. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!