Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy férfinek lenni hátrány?

Figyelt kérdés
Folyton azt érzem,hogy férfinek lenni hátrány mert mi vagyunk mindennek az oka csak mi vagyunk a rosszak,meg sorolhatnám.

2018. dec. 25. 20:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
96%
Hátrány a fszt... Ne csodálkozz ilyen felfogással, hogy hátrányosnak erzed magad!
2018. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

# 31


Szerintem ne bírálj olyat akit nem ismersz...

2018. dec. 25. 23:19
 33/35 anonim ***** válasza:
3%
Én is ezt érzem.
2018. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
84%
Én is szívesebben születtem volna férfinak, ha lett volna választási lehetőségem. Ahogy észrevettem, az emberek szemében az önálló individuum, a személyiség ott kezdődik, hogy az illetőnek fütyköse van, egy nőnek meg az a legfőbb, vagy akár az egyetlen releváns tulajdonsága, hogy nő. Tény, hogy mostanság kialakult egy áldozatkultusz a női nem körül, azaz mi vagyunk elnyomottnak tekintve az "elnyomó" férfiakkal szemben, de ezzel párhuzamosan olyan gondolatok is hangot kapnak, amelyek szerint nemhiába alakult ez így, hiszen egy férfit egy nő MINDENBEN csak alulmúlni tud. A szexben is csomó minden van, amit kipróbálnék, de nem tehetem csak úgy, mert akkor a férfi befogadói/női, tehát számára "megalázó" szerepbe kerülne (ilyenkor merül fel a kérdés, hogy a nők megdugása egyenlő-e a megalázásukkal...), és azt a világért sem akarná. A férfiaknak azért nehéz, mert el van tőlük várva, hogy a legjobban legyenek (ami nonszensz, hiszen legjobból csak egy van), a nőknek pedig azért, mert lehetnek akármilyen jók, akkor sem veszik őket komolyan – rám az utóbbi van rosszabb hatással, mert viszonylag karakán alkat vagyok, nem olyasvalaki, aki beéri a háttérben maradással. Ja, mellesleg nem, nem könnyebb a társkeresés a nőknek. Oké, hogy általában náluk próbálkoznak be, és dönthetnek afelől, hogy melyik jelentkezőt választják, viszont a férfi meg azt döntheti el, hogy kihez megy oda, és nyilván olyasvalakihez fog, akit vonzónak talál, tehát a csúnya nők helyzete hasonlatos a csúnya férfiakéhoz. Az egyetlen megoldás az lehetne, ha végre az embert látnánk egymásban elsősorban, nem pedig a puncit/falloszt. Kíváncsi vagyok, eljön-e valaha az az idő.
2018. dec. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

# 34


Bonyolult dolog ez de nagyon,ne várj sokat az emberektől mert tömegesen semmi nem fog változni max rosszabb lesz de mindig is vannak olyan emberek akik kilógnak a sorból.Az emberek leginkább arra mennek amerre terelik őket pl a média a divat meg sorolhatnám.Az én nézőpontom szerint a szépség relatív,ha létezik csúnya ember az nem biztos,hogy csúnya mert az egy dolog hogy valakinek vagy valakiknek csúnya,de az nem azt jelenti,hogy mindenkinek.Mondjuk pl inkább átlagos,nekem tetszenek az átlagos nők nem hajtok az állítólag különlegesre akit leginkább a külseje alapján látnak különlegesnek vagy szépnek a mai társadalmi hülyeség végett.Szóval nekem pl ha tetszik egy lány arca akkor nem igazán érdekel pl a testalkata viszont azért fontos a belső úgy értem nézhet ki bárhogy ha egy nagy tuskó az illető.Szóval ez az esély dolog is képlékeny,mert sokszor a most mondjuk csúnyának nem veszik észre aki közeledni próbál feléjük.Egyébként szerintem is szomorú,hogy egyre jobban bele mossák az emberekbe a szexet punci/pénisz jó dolog igen de lassan olyan lesz mint a pénz túlzott szeretete.

2018. dec. 26. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!