Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy férfinek lenni hátrány?

Figyelt kérdés
Folyton azt érzem,hogy férfinek lenni hátrány mert mi vagyunk mindennek az oka csak mi vagyunk a rosszak,meg sorolhatnám.

2018. dec. 25. 20:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, az hogy Te sikertelen vagy arról nem a nők tehetnek!
2018. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
89%

"A jobb melókat(irodai) is főként nők kapják, sok férfi még csak nem is álmodozhat irodai munkákról." :D :D Ja, rengeteg női tesztelő mérnök és programozó van pl. :D Édes jó Istenem, ti valami mesevilágban éltek?


Amúgy mindkét nemnek szívás az élet.

2018. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
90%
Balázs nem dolgozik, honnan tudná milyen munkaköröket kik kapnak :D
2018. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
19%
Postán is pl a benti egyértelműen jobb melókat megkapják a csajszik, a férfiakat meg kizavarják kézbesíteni. ez csak egy példa volt a sok közül. Más munkahelyeken is a rosszabb melókat kapják a férfiak.
2018. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

#14

Várják tárt karokkal a férfi tanárokat, ápolókat, jelentkezz! Vagy szar fizetés kemény munka, ugye.

2018. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
2%

"Postán is pl a benti egyértelműen jobb melókat megkapják a csajszik, a férfiakat meg kizavarják kézbesíteni. ez csak egy példa volt a sok közül"


Nekem már olyan félelmem is van hogy ha elmegyek melózni (mekibe készülök) a csajok egyszerűen majd jobb fizetést fognak kapni a főnöktől, hogy így is nyalizzon nekik hátha meg tudja valamelyiket dugni.


SZerintem reális a félelmem.

2018. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

# 5


Meg ahogy azt te hiszed,nekem pl a szex se meg sok minden ku...ra nem egyszerűbb.De ezzel még sok férfi van így.

2018. dec. 25. 21:13
 18/35 anonim ***** válasza:

Nem hátrány ha jól nézel ki, potenciális nyerő tipus vagy ambiciózus, magabiztos és jó szöveged is van.


Akkor válogathatsz a jobbnál jobb nők közül.


Meg nektek a szex is könnyebb megy az érzelem nélkül is futószalagon,l akkor már jól érzitek magatokat.


Fiatalon azért kelletek mert jól néztek ki, idősen meg az egzisztencia vonzó egy nőnek, úgyhogy nincs nyafi!

2018. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
33%

"reális félelem" XD XD

Balázska, nem való neked a Meki.

Tudod, ott igazi emberek lesznek, nem a gyűlölködő fantáziáid.

2018. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

# 18


Én pl nem akarom váltogatni az általad írt jobbnál jöbb nőket,és éppen elég nő van aki csak úgy simán ágyba bújik egy pasival érzelem nélkül.Szóval erre azt szoktam mondani egy férfi is lehet olyan,hogy érzelmek kellenek neki meg egy nő is simán letud szopni egy fickót a disco mosdójában.

2018. dec. 25. 21:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!