Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány egy párkapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány egy párkapcsolatnál az, ha a férfinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Zavarja ez a nőket?
2018. szept. 25. 19:59
 1/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
35%

A nőket még az is zavarni szokta, ha évek óta fixen egy 3-4 fős baráti társasággal rendelkezel, akivel majdhogynem szinte napi szinten tartod a kapcsolatot. Mert hát miért nem vagy népszerűbb 30-on túl, s miért nincs egy 5000 fős teuton hadsereged, mint rajongód. A nőknél kb. minden hátrány. Még olyan tulajdonságod is, amiről nem is gondolnád, hogy negatív tulajdonság.

De bezzeg a fаszszopó, tаpló, gecіláda, népszerű köсsöggel összeszűrik a levet pillanatok alatt.

Úgyhogy ennyit a nők szavahihetőségéről.

2018. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te hulye vagy. A nok altalaban orulnek, ha nincs 100 baratod es nem toltod minden ejszakad mas tarsasaggal sorozve - kulonben hogyan toltenetek eleg idot egymassal?

Baratomnak 3 kozeli baratja van, es a csaladjaval szoros a kapcsolata igy 50-50%ban veluk es velem tolt idot. Igy tokeletes. :)

2018. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, hogy a páromnak nincsenek, inkább sajnálom, hogy nem talál hasonló mentalitású embereket, akikkel rajtam kívül jól ellene. Nekem sincsenek barátaim. Ebből a szempontból párommal hasonlóak vagyunk.

5 és fél éve vagyunk együtt

2018. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!