Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így érdemes csajozni?

Figyelt kérdés

Én mit tegyek?


Ha buszon van szimpatikus lány nézzek sokáig a szemébe és ha ő is akkor mosolyogjak rá és ha ő is akkor beszéljek vele mikkor le szál?



Vagy megyek szüretire hasonló helyekre és rám néz egy lány mikkor megyek akkor is mosolyogjak rá, és beszéljek vele ha vissza néz rám ha kicsit el sétáltam mellette?



Vagy hogy keressek normális nőt?


Neten probáltam, de vissza se írnak vagy ha vissza is írnak akkor nem lesz semmi belőle, jobban szerettek élőbbe beszélni.


Csak a megszolittással van bajom, ha sikerül rendessen beszélgetni akkor már tudok beszélni.



2018. dec. 25. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tudsz beszélni, akkor ideje lenne megtanulnod írni is.
2018. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erről most eszembe jutott mikor régen együtt buszoztunk párommal, és mikor leült mellém mindig bedobott egy ilyen nagyon gáz csajozós dumát, hogy "Szia, te is ezen a buszon utazol?" :D Haláli volt, főleg külső szemlélőknek lehetett vicces akiknek nem volt egyértelmű, hogy egy pár vagyunk.

A kérdésre válaszolva hogyha valóban látod a lányon, hogy érdekli a dolog akkor szerintem nyugodtan szólítsd meg ha leszálltatok vagy ilyesmi. Persze itt sem mindegy azért, hogy hogyan meg mit mondasz neki. De egy tök normális "szia, szimpatikusnak tűntél, lenne kedved esetleg meginni egy kávét valamikor?" vagy hasonló jó lehet. Csak ne legyen nagyon tolakodó. Én nagyon ritkán reagáltam pozitívan mikor teljesen ismeretlenek odajöttek ismerkedni. De még mindig jobb, mint ha facebookon írogat.

2018. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Áhh ezzel az írással? Süt rólad az értelem. De ne feledd, mindenki felfelé keresgél.
2018. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szólítsd meg egy semleges témával, úgy hogy az ne tűnjön direkt megszólításnak:

buszon: "Na, már megint késik a busz... Te is sokat vártál rá?"

De szüretin is lehet valami hasonló, odaillő mondatot. Az a jó, ha nem tűnik csajozásnak, csak beszélgetésnek.

2018. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3mp szabály.

szóval a szemezés sokáig,meg odamosolygás felejtős.

meglátod és már lépsz is oda hozzá.

így nincs időd arra,hogy telebeszéld a saját fejedet mindenféle marhasággal,hogy miért is ne szólítsd meg.

2018. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%
Minek akarsz te csajozni? Minek neked nő? Akarsz plusz 6880 gonddal többet a magánéletedben? Hidd el, egy pina sem ér annyit.
2018. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy tudna segíteni a helyesírásba, mert anfi vagy!
2018. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!