Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egy lány társaságában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy lány társaságában csajozni menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves, sovány alkatú de jóképű srác vagyok. Egy lány ismerősöm (szintén 18), megkért, hogy menjek el vele kocsmázni (van pasija), én meg mondtam hogy rendben, de akkor menjünk oda csajokhoz, hogy ő köthessen új barátságokat, én meg csajozhassak.

Na ez szép és jó, viszont soha nem mentem még csajjal csajozni :D

Így nincs semmi nyitódumám, a szokásosok biztosan nem működnének. Ti miket mondanátok ilyen helyzetben?

Valamint tudtok olyan helyed, ahol 16-18 éves lányokat találok? Ez lenne a célkorosztályom.



2017. márc. 9. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

ez elég érdekes.

1. én nem igazán nézném jó szemmel ha a barátnőm kettesben egy fiú "haverjával" menne inni.

2. csajozni nemigen fogsz tudni, mert mindenki azt hiszi h ez a csaj a barátnőd.

3. sztem a csaj titkon veled akar valamit...ugyh légy résen ;)

2017. márc. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyiból igen, hogy ha azt hiszik, hogy a csaj a barátnőd, vagy legalábbis akar tőled valamit, akkor népszerűbb leszel a többi csajnál. Viszont soha ne fogadd meg a lány ismerősöd tanácsait!
2017. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es miért ne fogadja el?
2017. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haver lánnyal voltam párszor csajozni. Szerintem tökjó dolog volt, én nagyon szerettem menni vele :D

Sokszor segített is, akár facebookon írogatott is helyettem etc.

Van olyan jó/jobb is mintha egy srác haveroddal mennél.

2017. márc. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 Mert a nők soha nem csajoztak, ezért nem tudják, hogyan kell.
2017. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De tudják mi jár egy másik nő fejében. Meg könnyeben meg állapítják azt, hogy mi célja van egy másik nőnek a pasival, mint egy pasi, akit elvakít a szerelem.
2017. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még azt sem tudják, hogy a saját fejükben mi jár, nemhogy más nők fejében :)
2017. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!