Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátnőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt, ha vannak hiányosságiam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóképű, sem pénzes, de még csk jó dumával sem rendelkezem. Ez utóbbin igyekszem javítani, olvasgatok mindenfélét.
2018. dec. 24. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: Világ életemben humoros embernek tartottak (család, barátok,kollégák), mégsem volt senkim 32 év alatt. Szóval a humor számít igen, de valahol sokadik a listán.
2019. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát pedig nekem nagyon-nagyon fontos a humor. Ha valakinek nincs, az nálam biztos vesztes ügy.

A szent hármas az én szememben az intelligencia-humor-jóképűség. Kérdező, ha azt mondod, nem vagy helyes akkor az edzés sokat dobhat a külsődön. Az, hogy mennyi pénzed van meg nem igazán fogja érdekelni a normális lányokat. Én nem fogok hazudni, tényleg számít valamit, de soha nem ez fog dönteni.

2019. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezek biztos hiányosságok? A jóképűsség elég relatív fogalom. A legtöbb embernek nincs sok pénze az emberek 70%a átlagbér alatt keres, az rendszer szintű probléma és nem az egyén hibája. Vannak témák amikről szívesen beszélgetsz? Ha igen akkor nincs semmi gond csak légy lazább!
2019. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13:

Lennének olyan témák, csak a kutyát sem érdeklik.

2019. febr. 4. 17:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Aliexpress.com :D
2019. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!