Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátnőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt, ha vannak hiányosságiam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóképű, sem pénzes, de még csk jó dumával sem rendelkezem. Ez utóbbin igyekszem javítani, olvasgatok mindenfélét.
2018. dec. 24. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem ezek összefüggésbe lennének azzal. Persze növelik a hatékonyságot szó sem róla :D


Minden mennyiség kérdése....Próbálkozz több száz,ezer,tízezer független/nem független lány vár hogy jobban megismerje valaki őket (Y) .


Idővel úgy is kitapasztalod kivel érdemes kezdeni és hogyan.


De ostoba kifogás a pénz,jóképűség,jó duma. Ápoltság,alapvető műveltség, udvariasság sokkal fontosabb.


De a 33032123. ilyen kérdés már uncsi :D

2018. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó, elismerem, hogy a pénz nem (annyira) fontos szempont. De akkor is ott van a fennmaradó kettő.
2018. dec. 24. 19:01
 3/15 anonim ***** válasza:
A jóképűség relatív(lehet,hogy valaki szerint 10/10-es vagy,valaki szerint pedig nulla-nyilván,azok közt kell keresned,akiknél a 10/10-hez közelítesz),a jó duma pedig fejleszthető ,szóval nem vagy reménytelen eset :)
2018. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem jó dumával pénzzel nem lehet megdogni. Az hogy valaki jó képű az is lemarad. Szeretem ha egy pasi sokat beszél és bármiről lehet vele beszélgetni nem csak rá vágja hogy aha meg értem. Sosem azok a pasik jöttek be igazán akik hű de helyesek. Megismerem a pasit és akkor jön az hogy nekem ő tetszik hiába első ránézésre nem jött be. De persze nem minden pasinál van ez.
2018. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4:

Aki meg nem beszél sokat, az dögöljön meg.

2018. dec. 26. 14:34
 6/15 anonim ***** válasza:
4-es! Dehogynem! :D
2018. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Javíts a hiányosságaidon, ennyi: Zsedényi Csaba: kulcs a nőkhöz c. könyvét forgasd!
2018. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4: Csakhogy beszélgetni 10ből 9 hapsival lehet, szóval nem hinném, hogy ez szempont lenni. A maradék egy a "aha, értem", de kevés ilyen van.
2018. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, majd letöltöm a könyvet.
2018. dec. 26. 15:33
 10/15 anonim ***** válasza:

Humorod az van?

[link]

2019. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!