Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok Davido Davidoas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok Davido Davidoas nőcsábász mester. Szerintetek sokan fizetnének nekem 20-30 ezer forintos órabért, hogy csajozást oktassak?

Figyelt kérdés

Tele van a magyar piac ilyen semmitmondó nevű, magát nagy mesternek beállító önjelölt guru-val, akiknek a fél vagyonukat kifizetik a férfiak, hogy tanítsák meg őt csajozni. Elmesélnek egy sablon önéletrajzot, hogy igen, régebben ők is atom lúzerek voltak a nőknél, de rájöttek a nagy titokra ami örökre megváltoztatta az életüket. Én is mondhatnám, hogy több száz nővel lefeküdtem életemben, hogy ez igaz vagy nem, úgysem tudja bizonyítani vagy cáfolni senki, mert ez az én magánéletem. Olyan sikeresnek mondom magam, amilyennek szeretném ennyi.

Járnátok egy ilyen jól marketingezett, önjelölt, nőcsábász mesterhez magán diákként aki épp most robbant be a piacra, de 10-15 év csajozási tapasztalatot állít magáról és egy jól hangzó kamu fedőnevet? (Ennél mondjuk jobbat)


2018. dec. 21. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#8

Azért ez nem teljesen igaz, van pár technika, ami tényleg működhet megfelelő körülmények esetén, de a legfontosabb a "mindset", vagyis hogy merj odamenni a nőhöz, megszólítani, ne legyél egy komplexusos, önbizalomhiányos kis pondró. Persze maga a tanfolyam ordas nagy lehúzás, de mégis több valóságalapja van, mint a jóslásnak meg a pénzáldás küldésnek.

Ráadásul valahol a nőknek is jó, ha több olyan pasas van a piacon, aki meg meri szólítani őket, nem csak a sarokban búslakodik nyálcsorgatva az egész buli alatt.

2018. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 .:bezzegrégen:. ***** válasza:

Lance Hardwood vagyok.A bugyiba bejutó bástya elvtárs. 10páciensemből kilenc az egy. A számok nem hazudnak.

szamlaszam is van de adot nem fizetek azt a gyengek csinaljak www.szalljakrapeklecere.hu 😁 (de higy ON is legyek, az osszes nyomorult pua oktatonak helyes onismeretet meg ferfias ertekeket kellene atadni, tolem abbol akar profitaljanak. Sot tovabbmegyek olyan ismerkedesi tanfolyamokat szerveznek, ami egysuerre rekreacios, es meg ertekatadas is van ffinak nonek egyarant. Ja, hogy ahhoz nem eleg a marketingbullshit es nehany pszichologiai jellemzo lekiisneretlen kihasznalasa? no. igen. Felre ne erts kerdezo nem teked ekezlek, ez ugy altalaban a velemenyem a puarol es annak foldrajzarol.

2018. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

"mégis több valóságalapja van, mint a jóslásnak meg a pénzáldás küldésnek"


Nem hiszem, attól függ, ki miben hisz. Ha Marika néni hisz az áldásban, akkor neki az maga a valóság, nem csak valóságalapja van.


Annyiban különbözik, hogy a jóslásért semmit nem kell tenni, csak fogadni, a csajozásért meg aktívabbnak kell lenni. Viszont ami hiányzik belőle, az egyetlen egy dologra van kiélezve, a csajozásra. És még hogy ha a (nagyon idézőjelesen) "mester" tudja is, hogy mi a különbség személyiségfejlődés és "betanulok pár mondatot, amit elmotyogok, mint régen az Anyám tyúkját", a delikvens nem fogja érzékelni a különbséget, mert őt csak az hajtja, hogy nőt akar és minél előbb.


Ezért kéne ilyen mágusok helyett pszichológushoz járni, aki mélyebbre megy. Aki megérteti vele, hogy nem azért kéne a stílusát (minden tekintetben) megtalálnia, mert csajozhat vele, hanem mert ha tiszteli önmagát, mások is tisztelni fogják, ill. könnyebben otthagyja azt, aki nem tiszteli, nem ragad benne rossz helyzetekben.

2018. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%
Miért kellene oktatni a csajozást? Ez belülről jön. Ha valamit erőltetsz, akkor sosem leszel hiteles.
2018. dec. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

"Miért kellene oktatni a csajozást? Ez belülről jön. Ha valamit erőltetsz, akkor sosem leszel hiteles."


Aki ilyen fasságokat állít, mint te, az nem sokkal jobb, mint a szélhámos "guruk"


Akinek "belülről jön", az is tanulta, csak nem tudatosan. Olyan környezetben nőtt ugyanis fel, ahol megtanulta, hogy ne korlátozó, hanem építő jellegű hiedelmeket alakítson ki. Volt előtte egy afahím ideáll (pl. az apja), akinek lemásolta a stílusát, így eleve úgy nőtt fel, hogy számára természetesek voltak a férfias gondolatok, cselekedetek, hiszen kiskorától ezt látta. Így amikor felnőttkorában nőkkel került össze, tudott férfi lenni a talpán, ezáltal fel is tudta szedni a nőket.


Aki viszont balfax csalásban nőtt fel, és korlátozó hiedelmeket alakított ki, annak bizony nagyon is tanulnia kell a dolgokat.

2018. dec. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*családban
2018. dec. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!