Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok Davido Davidoas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok Davido Davidoas nőcsábász mester. Szerintetek sokan fizetnének nekem 20-30 ezer forintos órabért, hogy csajozást oktassak?

Figyelt kérdés

Tele van a magyar piac ilyen semmitmondó nevű, magát nagy mesternek beállító önjelölt guru-val, akiknek a fél vagyonukat kifizetik a férfiak, hogy tanítsák meg őt csajozni. Elmesélnek egy sablon önéletrajzot, hogy igen, régebben ők is atom lúzerek voltak a nőknél, de rájöttek a nagy titokra ami örökre megváltoztatta az életüket. Én is mondhatnám, hogy több száz nővel lefeküdtem életemben, hogy ez igaz vagy nem, úgysem tudja bizonyítani vagy cáfolni senki, mert ez az én magánéletem. Olyan sikeresnek mondom magam, amilyennek szeretném ennyi.

Járnátok egy ilyen jól marketingezett, önjelölt, nőcsábász mesterhez magán diákként aki épp most robbant be a piacra, de 10-15 év csajozási tapasztalatot állít magáról és egy jól hangzó kamu fedőnevet? (Ennél mondjuk jobbat)


2018. dec. 21. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Tökéletes PUA oktató leszel.
2018. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem, mivel a tudásod csajok megfektetését fedi csak le, a párkapcsolatokat nem. A 20-30 ezerért amiben nekem elmagyarázod, hogyan fektessek meg egy csajt, megfektetek egy csajt, ha akarok. Én is lehetnék ilyen alapon csajozómester, nem nehéz egy nőt felszedni. Ha pénz visszafizetési garanciát vállalsz szerződéssel akkor járnak hozzád, ha nem akkor csak egy csaló vagy ennyi :D

32/f

2018. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első jól mondja... a magány, elkeseredettség, stb... sokmidenre ráveszi az embert. Pontosan ezt használják ki - többek között - az általad említett csalók.
2018. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A magyar piac szar a Pick Up oktatás tekintetében.


Egy másik topikban már leírtam, hogy a médiában szereplő "guruk" egytől egyik szélhámosok.


Az amerikai Mystery-t akarják majmolni, aki valóban segítette a tanácsaival a férfiakat, de ezeknek a csalóknak nem megy.

2018. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

En meg a MaxDeluxe vagyok, hunagrian number one csajozasi oktato. Eddig ugy 40 alkalmazottambol 39 becsajozott, 1rol pedig kiderult, hogy buzerans.


Kellemes Ünnepeket!

2018. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy többsége baromi jól manipulálható. Simán el tudom képzelni, hogy lenne piaca. Főleg mert a placebo hatás itt is érvényesül. Elhiszi a kedves diák, hogy ő akkor most megtanult csajozni. Ettől lesz egy olyan önbizalma és kisugárzása, hogy valóban összejöhet neki. Attól függetlenül, hogy szerintem normális férfinak ez leginkább taszító, és abszolút nem céljuk, hogy többszáz nőt felszedjenek biztosan lennének rá fogékony eberek. Aki mondjuk teljesen sikertelen (nyilván a taszító személyisége meg egyéb komplexusai miatt) az simán rááldozna ennyit. Ha az EzoTV meg a teleshoppok működnek akkor ez sem lehet más. Könnyen manipulálható, tájékozatlan, unintelligens embereket kell keresni. Ha a Mariska néni a harmadikról beveszi, hogy Fatima a jósnő most pénzáldást rakott rá, akkor néhány pasi biztosan bevenné, hogy megtanítottad csajozni. Marketing kérdése az egész.
2018. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Még valami:


Attól, hogy ezek a szélhámosok lehúzzák a szegény, elkeseredett srácokat pénzzel, nem kell kiöntenina fürdővízzel a csecsenőt is.


Dragon pl. sosem kért egy fillért sem(!) az oktatásért, nem is ismert a médiában, sosem reklámozta magát, de az underground közösségekben (külföldön is) mindenki tudja, hogy ő a legjobb, aki ismeri az elettörténetét. Már csak azért is, mert ő nem lúzerből lett csajozó művész, hanem alapból naturál férfiként lépett a közösségbe.

2018. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nőként én azon gondolkoztam el, hogy kamuból jósnő vagy asztrológus leszek, és megszedem magam. Amúgy nem hiszek semmiben, tárgyilagosság, logika, észérv, amire izgulok, de ha valaki felhív, hogy adjak neki pénzáldást, küldöm a számlát és megy az áldás. Ez kb. ugyanaz.
2018. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kb ahogy #8 is mondja.

32/f

2018. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

LOL akkor már inkább ilyen doktorbácsi legyél:

[link]

2018. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!