Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajok miért utálják ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért utálják ennyire a lúzerből lett nőcsábász pasikat?

Figyelt kérdés

Tehát, hogyha valaki alapból egy kúrógépnek született, aki az alapvető jellemével vonzotta a nőket világ életében, és még most is ezt űzi, az oké, azt elfogadják olyannak, hogy ez ilyen, ez egy ilyen nőcsábász rosszfiú, és csak azért is beállnak a sorban X+1-edik kalandnak neki.


Viszont azt valamiért nagyon utálják és ellenzik a nők, hogyha valaki mondjuk 25 éves koráig egy szűz vesztes volt, egy félénk, otthonülős, csendes, számítógép játék függő kocka, de megunta ezt az életet, és PUA vagy egyéb oktatásokon megtanulta hogyan kell vonzalmat kelteni a nőkben, PUA barátokra tett szert akivel napi szinten kijárnak csajozni és egyre jobban megy, majd végül proli szinten megy a csábítás, úgy mint azoknak akik alapból ilyennek születtek. Ez rendkívül piszkálja a csőrét a legtöbb nőnek. Azt hiszik, hogy lúzerből nőcsábásszá válni "nem ér", aki lúzer volt az maradjon az is örökre, nem ér megváltozni.


Miért így gondolkodnak a nők?



2018. márc. 22. 13:34
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
"profi szinten..." nem proli :D
2018. márc. 22. 13:35
 2/33 anonim válasza:
66%
Mert nemfelejtik el hogy egy csira voltàl
2018. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Szánalmas vagy a szar puaddal.
2018. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Úristen, ekkora b..romságot hogy tudtál összehozni? Egy könyvet esetleg nem akarnál írni? Rettentően nagy a fantáziád.


A nők, jellemző, hogy általánosítasz, de minek. Soha életemben nem hallottam még ekkora ökörséget, mint amit itt összehordtál.


Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, tetteiért csak is ő a felelős.


Komolyan, az ilyen egysejtű kérdéseket mindig ugyanazok a pasik írják ki?

2018. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Ha utálják, akkor hogy tudja őket elcsábítani?
2018. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

"Viszont azt valamiért nagyon utálják és ellenzik a nők, hogyha valaki mondjuk 25 éves koráig egy szűz vesztes volt, egy félénk, otthonülős, csendes, számítógép játék függő kocka, de megunta ezt az életet, és PUA vagy egyéb oktatásokon megtanulta hogyan kell vonzalmat kelteni a nőkben, PUA barátokra tett szert akivel napi szinten kijárnak csajozni és egyre jobban megy, majd végül proli szinten megy a csábítás, úgy mint azoknak akik alapból ilyennek születtek."


Kérdező, te láttál már erre példát? Vagy ez a példa netán te magad vagy? Vagy csak tervezed a változást?

2018. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%

Mert a lúzereket alapból is utálják. Ha nőcsábász lesz belőle, akkor meg pláne.

Szánalmas a kérdésed is.

2018. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
10%

A válasz engem is érdekelne. Mármint értelmes válasz, nem a fenti frusztrált és kattant szintű válaszok.


Régebben komoly kapcsolatot akartam csak. Akkor sem volt gondom barátnőt találni, de nem voltam nagy csajozó és rengeteg lányt visszautasítottam. A környezetemben ez rögzült rólam. Nemrég előjött bennem hogy buliznék, élnék és nekiálltam csajozni. Simán ment, meglepően sok lány jött össze.

A férfi ismerőseim reakciójában nem volt semmi extra, sztorizgattunk, nem változtak meg. De, a női ismerőseim többsége eléggé negatív megjegyzéseket tett. Aztán egy részük bepróbálkozott. Kicsit olyan volt nekem, mintha zavarta volna őket, hogy nem jöttek össze velem addig, amíg volt rá esélyük.

(Mondjuk, én nem puáztam, hanem eleve jók voltak az adottságaim, csak nem használtam ki régebben. Plusz edzettem és változtattam egy kicsit a stílusomon.)

2018. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Diavolino44 ***** válasza:
62%
En azt gondolom, hogy azokat is utaljak, akik igy “szulettek”. De azokat nem erdekli, masok mit gondolnak roluk. De mivel ha te tanulod a dologot, igy eleve van egy erkolcsi ertekrended amibe nehezen illik bele, az, hogy csajokkat szedsz fel, s elvezed a szexet, csak a kaland kedveert. Egy ilyen melyen gyokerezo dolgot, rengeteg ido megvaltoztatni. Ezt mindenki maga donti el, nekem pl 100% stop ha a lany kapcsolatban van. De sok PUA ismerosnek inkabb kihivas. De most, hogy mit gondol arrol, hogy szeretem a PUA-t abszolult hidegen hagy.
2018. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

Azért, mert továbbra is lúzerek maradtak, csak megpróbalnak egy "nőcsábász" jelmezébe öltözni. De a nők érzik, hogy nem azok, akiknek mutatják magukat.


A valódi PUA-k pedig nem csőcsábászok.

2018. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!