Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajok miért utálják ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért utálják ennyire a lúzerből lett nőcsábász pasikat?

Figyelt kérdés

Tehát, hogyha valaki alapból egy kúrógépnek született, aki az alapvető jellemével vonzotta a nőket világ életében, és még most is ezt űzi, az oké, azt elfogadják olyannak, hogy ez ilyen, ez egy ilyen nőcsábász rosszfiú, és csak azért is beállnak a sorban X+1-edik kalandnak neki.


Viszont azt valamiért nagyon utálják és ellenzik a nők, hogyha valaki mondjuk 25 éves koráig egy szűz vesztes volt, egy félénk, otthonülős, csendes, számítógép játék függő kocka, de megunta ezt az életet, és PUA vagy egyéb oktatásokon megtanulta hogyan kell vonzalmat kelteni a nőkben, PUA barátokra tett szert akivel napi szinten kijárnak csajozni és egyre jobban megy, majd végül proli szinten megy a csábítás, úgy mint azoknak akik alapból ilyennek születtek. Ez rendkívül piszkálja a csőrét a legtöbb nőnek. Azt hiszik, hogy lúzerből nőcsábásszá válni "nem ér", aki lúzer volt az maradjon az is örökre, nem ér megváltozni.


Miért így gondolkodnak a nők?



2018. márc. 22. 13:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
*nem nőcsábászok.
2018. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
14%

Az a baj,hogy a PUA-t itthon teljesen lejáratták már.

Ennek van egy mélyebb változata amiben én is hiszek és ami űztem amikor ,,vadászta".

Külső és belső játék együtt,ez semmi más mint a ,,legjobb önmagad kifejlesztése".

Ennyi az egész.

Ha jó programozó akarsz lenni akkor is elmész tanfolyamra olyanoktól tanulni akik már profik,nem?

Akkor az is felszínes tudás?

Ugyanez itt is,akarsz valamiben sikert akkor képzed magad.

Ez szimpla személyiség és önfejlesztés.

Én ezzel is foglalkozok,szal a PUA nálam egy szeletke csak.

Rutint soha nem tanultam és nem is adtam át senkinek mert semmi értelme,max irányvonalnak.

Olyan mintha magoltatnám a szoftver kódokat annak se sok értelme van.

Összefüggéseket kell látni és ami fontos egy ,,deep identity level change".

Ez a legfontosabb,én egy darab rutint nem tudok ami mögötte van azt értem.


Nem hinném ,,utálnak" a nők,hiszen mindig jó érzéseket okozok annak akivel dolgom van.

Ez mind szexben is,tehát szexuális fejlődés is extrém fontos ebben a témában,hogy tud a nőt kielégíteni,hogy a karjaidban elolvadjon.

2018. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
92%

"majd végül proli szinten megy a csábítás"


Micsoda freudi elszolas 😃

2018. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%

így van , mert proli szinten megy a játszadozás, hát ezért..!

:))

2018. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem "zavar", csak bizonyíték arra, hogy mindenki ugyanaz a szar. Én nő vagyok és lúzerhez közelebb állok, mint a menőhőz. De én minden "lúzert" szeretek, a barátaim/barátnőim többsége sem menőke a mai divat szerint.


És mikor valakiről sokáig azt hiszem, hogy normális, aztán akármi miatt előjön belőle a menőcsaj/csávó, akkor jön ez az érzés, hogy mindenki egy nagy getzi lenne, ha adva lenne a lehetőség.

2018. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, ez a gyk... De hiszek a csodákban, szóval megpróbálkozom: Azok, akik a #8-as válaszom lepontozták, rendelkeznek annyi agysejttel, hogy elmondanák a lepontozás okát?
2018. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%
13-ra: Én is a freud-i elszólásra gondoltam, amikor olvastam;)
2018. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%

Mert a PUA szánalmas, és akik hisznek benne, azok azt is csak HISZIK, hogy "nőcsábászok" lettek.


Aki x évig szerencsétlen volt, majd összeszedte magát, és NORMÁLIS lett, azt szerintem a nagy többség bírja.


A "nőcsábászokat" meg alapból sok nő utálja, tök mindegy, miért, mikor, és hogyan lett az.

2018. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
43%

Egyébként az érdekelne, hogy ha "kijárnak csajozni és egyre jobban megy, majd végül profi szinten megy a csábítás, úgy mint azoknak akik alapból ilyennek születtek", akkor igazából mi a bajod?

Most akkor profi szinten megy az ilyen pasiknak a csajozás, vagy utálják őket a nők?

2018. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
18%

Nő vagyok,de úgy gondolom,inkább változtasson a helyzetén valahogy,mint itt szidja a nőket gyakorin,hogy milyen szemetek,hogy nem állnak le vele még a 7/10-es nők sem.Mondjuk ha valaki csak ebben látja az élete értelmét,az nálam sehogy se jöhet szóba,akár "született" alfahím,akár "tanult".


Én is egy éve jöttem rá,hogy érdekel a programozás és ezt szeretném csinálni.Igaz,mindig is illett rám pár kocka sztereotípia.Most bölcsész kar mellett ezt nyomom és ezt szeretném csinálni.

2018. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!