Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajok miért utálják ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért utálják ennyire a lúzerből lett nőcsábász pasikat?

Figyelt kérdés

Tehát, hogyha valaki alapból egy kúrógépnek született, aki az alapvető jellemével vonzotta a nőket világ életében, és még most is ezt űzi, az oké, azt elfogadják olyannak, hogy ez ilyen, ez egy ilyen nőcsábász rosszfiú, és csak azért is beállnak a sorban X+1-edik kalandnak neki.


Viszont azt valamiért nagyon utálják és ellenzik a nők, hogyha valaki mondjuk 25 éves koráig egy szűz vesztes volt, egy félénk, otthonülős, csendes, számítógép játék függő kocka, de megunta ezt az életet, és PUA vagy egyéb oktatásokon megtanulta hogyan kell vonzalmat kelteni a nőkben, PUA barátokra tett szert akivel napi szinten kijárnak csajozni és egyre jobban megy, majd végül proli szinten megy a csábítás, úgy mint azoknak akik alapból ilyennek születtek. Ez rendkívül piszkálja a csőrét a legtöbb nőnek. Azt hiszik, hogy lúzerből nőcsábásszá válni "nem ér", aki lúzer volt az maradjon az is örökre, nem ér megváltozni.


Miért így gondolkodnak a nők?



2018. márc. 22. 13:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%

https://www.youtube.com/watch?v=We6rtCjjqQY


XDDDDDDDDDDDDD



Én örülök neki, hogy léteznek ilyen emberek. :D Mindig megnézem, ha szar napom van.

2018. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
57%
2018. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
17%

22,23-as pont a legrosszabat hoztad fel,erről beszélek.

Jimmi két fillért nem ér kb.

Én tudok neked olyan embereket mutatni akik igencsak komolyak tőlük tanultam én is.

Jimmit én még nővel se láttam jó nővel.


KI AZ AKIRE HALLGATSZ?

Pont Jimmire ne.


VIP PUA CLUB néz utána,az alapítónak kb. olyan élete van,hogy a maygar miniszterelnök is tanulhatna tőle,mind karrierben is.

Egy igazi PUA mesternek a karrierje is komoly.

Nem mondom el mit csinál a srác de egyet mondok Manhattanben lakik legelittebb környéken,csak ennyit mondok.

2018. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%

#24, mit bizonyít, h Manhattanben lakik? Hogy csajozással jól lehet keresni?

Szerintem inkább h sok idióta dőlt be a hülyeségeinek és ebből gazdagodott meg.

A szcientológia vezetői is jól élnek, akkor nekik is biztos mindenben igazuk van szerinted?

2018. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

"#24, mit bizonyít, h Manhattanben lakik? Hogy csajozással jól lehet keresni? "

Nem,mert ő nem oktatott pénzért hanem ez egy jó kis közösség ahol egymást segítettük,sokkal mélyebb tudással.

Mondjuk azt,hogy személyiségfejlődéssel,önfejlesztéssel hova lehet eljutni.

Nem ebből élt itthon hanem bekerült egy nagyon nagyon komoly helyre amiről nem beszélek.

PUA,siker,mind egy kaptafa önfejlesztés,rengeteg képzés,olvasás.

Erre gondoltam.


"Szerintem inkább h sok idióta dőlt be a hülyeségeinek és ebből gazdagodott meg."

Gondolod te,ha hülyeség akkor miért került ki USA-ba VEZETŐKÉNT?

Mondom nem kért pénzt az oktatásért,és akkora tudás van a fejében,hogy Soros is megirigyelheti.

Akkor ha szerinted hülyék vagyunk akkor miért lettem én is sikeres az ismerkedésben,miért megy könnyen ha annyira nem jó?Miért akarnak a nők,miért keresik a társaságom?


"A szcientológia vezetői is jól élnek, akkor nekik is biztos mindenben igazuk van szerinted?"

Valamit jól csinálnak,mert ők utaznak a legluxusabb kocsikkal,ők élnek jó életet.

2018. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
58%
Csak szólok, hogy az igazán gazdagok nem ilyen mindenki által ismert helyeken laknak, hanem mondjuk Martha's Vineyard-on. Ahol már a telekárak sem véletlenül csillagászatiak.
2018. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Diavolino44 ***** válasza:
20%
#23 szamomra, az az pua “mester” akinek a tanitvanyai kitunnek. Nem szamit az egyeni siker, de akiket tanit jok, akkor le a kalapppal,ott van tudas, de ilyenbol nagyon keves van..
2018. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
7%

27-es igen profi a srác,olyan szinten van tudásban életben,hogy hihetetlen.

Ha a magyarságnak csak a negyed tudása meg lenne már sokkal előbbre tartana.


Ez nem csak PUA hanem ez az élet,pl nekem volt egy állásinterjúm 5 ismétlem 5 ember ,,szedett szét",angolul ment végig, ha nem fejlesztettem volna magam akkor darabokra szedtek volna és izgultam volna,így meg tök jól ment szépen elbeszélgettünk,fel is vettem persze.


Ez szakmai és személyiségfejlődés nélkül SOHA nem ment volna,csajozásban ugyanez,hogy csinos nőkkel legyek kapcsolatban.

Enélkül valami dagadékkal lennék valszeg.

2018. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
,,fel is vettek" akart lenni.
2018. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
71%
Köszi #21! Potyog a könnyem a röhögéstől. :D
2018. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!