Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most már tényleg nagyon sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már tényleg nagyon sokan azt mondják, hogy egy 30 feletti nő nem fiatal. Igaz ez vagy sem?

Figyelt kérdés
Vélemény?
2018. dec. 20. 19:03
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Semmiféle problémám nincs. Feltettem egy kérdést.
2018. dec. 20. 22:05
 32/42 A kérdező kommentje:

Amúgy meg azért nincs kapcsolatom, mert nem favorizálom a komoly kapcsolatokat, és nem is akarok most. Laza kapcsolatokban viszont bármikor benne vagyok nőkkel.


Nálam most ezek a fő témák: minél több pénzt keresni, csajozni, tanulni. A többit nem játszik.

2018. dec. 20. 22:09
 33/42 anonim ***** válasza:

"Engem pl. ez kifejezetten zavar, mert olyan nők néznek ki nálam idősebbnek, akik pár évvel még fiatalabbak is, mint én."


Itt írod, hogy zavar. Ha te egy 30-as férfi vagy, aki ugye a csúcson van, akkor miért zavar, hogy hogy néznek ki az öreg, 30-as nők, mikor ott van neked a 20-as barátnőd.

2018. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én nem tudom milyen világban élsz, hogy egy 30 éves nő veszít a szépségéből, de én még olyat nem láttam, hogy valaki kamasznak szép volt és 30 éves korára megcsunyult. Tény és való, hogy egy terhesség nincs jó hatással a nő kinézetere, de ha férjnél van, akkor is ő lesz a legszebb a férjének(Jobbik esetben). Aki meg alapból csúnyácska annak meg igazából mindegy mert az idő nem szépít. Vannak olyan típusú emberek akiknek jól áll az idő, de ők is a kisebb része az emberiségnek.

2018. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Ja, hogy az!


Azért zavar, mert sokszor kényelmetlen szitukat szül:


Pl. ha egy 29 éves nőt 35-nek nézek, az rá nézve nem túl hízelgő... Főleg úgy, hogy én 30 éves vagyok és ő mondjuk 25-26-nak néz engem. Azt hiszi, hozzá képest túl fiatal vagyok (a csajok az érettebb pasikat szeretik) közbe idősebb vagyok nála. És akkor ő is hülyén érzi magát.


Na.. hàt ezek vannak.

2018. dec. 20. 22:15
 36/42 A kérdező kommentje:

@22:14


Van, akinek jól áll az idő telése. Pl. Monica Lewinski most jobban néz ki mint fiatalon. :-) De ez nem mindig van így.


Pl. Britney-n azért meglátszik a kor. Régen babaarcú volt, ma már nem az.

2018. dec. 20. 22:20
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Britney 37 éves, te meg 30. Honnan tudod, hogy te nem leszel kopaszodó, ráncos 7 év múlva?
2018. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Ne érd félre, én szeretem Britney-t, akkor is szeretni fogom, ha már 50 lesz. Nem gúny tárgyává akartam tenni.


Csak ezzel akartam illusztrálni, hogy a 30-as években elkezd megváltozni számos nő.


Igazad van, én is megváltozhatok, de azért igyekszem egészségesen élni.

2018. dec. 20. 22:28
 39/42 anonim ***** válasza:
87%

#27

Keress rá, hogy korfa, általános iskolás korban megtanultad értelmezni.


Az, hogy 30 évesen úgy néz ki, kint egy házas nő, aki szült két gyereket, az azért van, mert házas, és szült két gyereket. Hát most mondd meg...!

Az más tészta, hogy a gyerek-munka-férj-házimunka a nőknek egy boldogtalan mókuskerék, ezért nem lesz olyan életvidám és gondtalan, mint 20 évesen. Ez arra a férfira szégyen, aki nem tesz meg mindent azért, hogy ragyogjon a felesége. Egy nőn nagyon meglátszik, hogy milyen boldog(talan) kapcsolatban él.

Erre meg a legjobb módszer, hogy nem kell férjhez menni. Máris fele munka és dupla szabadidő jut! Egyre több nő gondolja így.


De ettől még 30 évesen egy férfi és egy nő is ugyanúgy 30 éves. Felesleges úgy tenni, hogy a nő 30 év alatt 40 lesz, a férfi 20 marad örökké.

2018. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

"Egy nőn nagyon meglátszik, hogy milyen boldog(talan) kapcsolatban él."


Tehát ha egy 30-as nő jól néz ki, akkor nagy eséllyel boldog párkapcsolatban él, ha nem néz ki jól, akkor meg boldogtalan? Most mondanám, hogy akkor miért nem lép ki a házasságból/kapcsolatból, de itt már adódik a válasz, hogy társfüggő az illető. Ez számomra azért is furcsa, mert a nők könnyebben ismerkednek mint az átlag pasi. Noha én ugyan nem tartom magam nőcsábásznak, de azért valamennyire otthon vagyok az ismerkedésben, és mindig össze tudtam jönni bizonyos nőkkel (az más kérdés persze, hogy ezek többségeben futó kapcsolatok voltak, ami 1-2 szex után össze is omlott), de egy nő még nálam is sokkal könnyebben ismerkedik.


Miért nem lép akkor?

2018. dec. 20. 22:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!