Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most már tényleg nagyon sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már tényleg nagyon sokan azt mondják, hogy egy 30 feletti nő nem fiatal. Igaz ez vagy sem?

Figyelt kérdés
Vélemény?
2018. dec. 20. 19:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
17%

Hát... ha titkárnőt kell felvenni, vagy pultos lányt, vagy kell a BMW anyósülésre egy friss barátnő... akkor a "fiatal" az 18 feletti, max huszonéves...

28/F

2018. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez annak megítélése, hogyan gondolkozol a saját korodról.


Ismerek negyvenesen viselkedő és kinéző huszonévest is és huszonévesen viselkedő és kinéző negyvenest is.

2018. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
30 as éveiben levő nő szerintem még fiatal, no meg hát ahogy érzed magad... 50 évesen is lehetsz fiatalos és életvidám :)
2018. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
14%

messze vannak a harmincas nők a "fiataltól", nagyon messze

és ez elsődlegesen nem az életkorukból, hanem a vállalhatatlan elmúlt 10-15 évükből fakad.

tisztelet persze a kivételeknek, akik mind idekommentelnek majd. hehe.

2018. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett pasi vagyok.


Egyébként a köztudat is régen úgy vélekedik, hogy a nők hamarabb érnek, de hamarabb is öregszenek. Nagyon sok nő 30 éves kora előtt, a huszas évei végén már kapuzárási pánikot kap, és azonnal szülni akar, mert "fiatalos anyuka" akar lenni (itt le is buktatják magukat). Ezzel szemben egy pasi ráér 35-40 évesen is gyereket csinálni. Egy huszas évei végén járó férfi nem akar mindenáron apa lenni többségében, kivéve ha nagyon családcentrikus. Fotózásra, modellkedésre is 18-24 éves nőket keresnek. 30 felett nem nagyon, kivéve ha az illető MILF.

2018. dec. 20. 20:19
 16/42 anonim ***** válasza:
96%

Te mit vársz ezektől a kérdésektől? De úgy őszintén! Engem ez érdekel, de az egyre jobban.

30 évesen érett, felnőtt nő. Nem csak az a két véglet létezik, hogy fiatal, és aztán hirtelen öreg. A kettő között több évtized van.

A fiatalság nem érdem, hanem állapot. Attól, hogy valaki nem fiatal, nem lesz egyből értéktelen. Sőt!

Az pedig tévedés, hogy egy férfi tovább fiatal. A halálozási statisztikàk pont nem erről árulkodnak.

2018. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
A halálozási statisztikák nem is a fiatalságot és az öregséget mutatják, hanem a halálozást. Lehet, hogy egy 78 éves idős bácsi hamarabb meghal, mint a 81 éves felesége, de attól ez utóbbi még egy idős néni marad. Remélem, érted a peldáf.
2018. dec. 20. 20:29
 18/42 anonim ***** válasza:
84%

" hanem a vállalhatatlan elmúlt 10-15 évükből fakad."


Miért vállalhatatlan? Ezt hogy érted?

2018. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én majdnem 40 vagyok, mégis kései huszonévesnek néznek. Biztos a genetika is közrejátszik, de az élethez való hozzáállásom is.


Mindig nagyon meglepődnek, ha az igazi korom kiderül :-D Ja és ugyanúgy udvarolnak a pasik is, mint jóval fiatalabb koromban, szóval nagyon úgy néz ki, hogy esetemben nem igaz az, amit a kérdező felvet.

2018. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

17: És azért hal meg 45-55 évesen szívrohamban jóval több férfi, mint ugyanilyen korú nő, mert fiatalosabbak? Ugye, érted?

Egy férfi szavatossága hamarabb lejár. Példa erre a szex is: itt is rengeteg nő panaszkodik, hogy 30 felett van a pasija, és elég neki heti egy szex. Jóval többen írnak ki ilyen kérdést, mint olyat, hogy 30 évesen öreg-e egy nő.


Az, hogy te mikor látod öregnek, teljes mértékben téged jellemez. Egy pedofilnak egy 12 éves is már túl öreg.

Ugye, érted?

2018. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!