Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most már tényleg nagyon sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már tényleg nagyon sokan azt mondják, hogy egy 30 feletti nő nem fiatal. Igaz ez vagy sem?

Figyelt kérdés
Vélemény?
2018. dec. 20. 19:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
92%
Férfiak gyorsabban öregednek,csúnyulnak mint a nők,ilyen hely ez a Magyarország.
2018. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak egy GYIK-es Mítosz, LOL nehogy már elhidd :)
2018. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

A GYK-t inkább ne vedd figyelembe. Jönnek itt a kamu statisztikáikkal, meg egyébként is haragszanak a világra, hogy nekik nem jut nő.


Emberekkel foglalkozom(egészségügy) és 0-100 éves korig látok mindenféle életkor-kinézetű stb embert.


Én úgy látom, hogy max 25-ig bezárólag még szinte gyerekek (ugyebár ez az ifjúkor-tökéletesen illik is ez a kifejezés a korosztályra).

A középkor meg ugye 40 évtől kezdődik, de szerintem 50-60 évig simán lehet valaki fiatal(os).

70+ -tól meg értelemszerűen már idős(ödő) az ember. Ezeket a szakaszokat is további 3 szakaszra lehet azért osztani(kora-közép-késő).


Ez az érem egyik fele. A másik meg, hogy én speciel itt vagyok 26 évesen és elkérik a személyimet, mert úgy nézek ki mit egy középiskolás. Ismerek azért még olyan lányt is aki 30 éves és még tőlem is fiatalabbnak néz ki.


Meg hát az életkor csak egy szám. A lényeg, hogy hogyan érezzük magunkat. Szerintem, ha egy 40-es férfi vagy nő meghallaná, hogy leöregezik, biztos el lenne küldve az illető melegebb éghajlatra.

2018. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
10%
Persze nyugtatgathatod magad mindenféle bullshittel de a vénlány az vénlány. Jóval előbb öregszetek. A fagyi mindig visszanyal.
2018. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 Rockarc ***** válasza:
83%

Dehogy, azok mondjak, akiknek nem JUT no. Hatha hirtelen osszerezzen a 30-as no es beleveti magat egy incel karjaiba. Igazabol tomeny rosszindulat, de kerdezo, te is provokativ cellal tetted fel a kerdest, es lathatoan nem erdekelnek a valaszok. Te sem vagy kulonb a fenti csoporttol.


42F

2018. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Legyünk konkrétak!

Jóbarátok, sorozat, 3 férfi, 3 női szereplővel, akik egy korosztály. Ugyanúgy színészek, van pénz botoxra, edzőre, meg szakácsra. És akkor tessék megnézni, hogy festenek ma! A csajok jól tartjàk magukat, Jennifer Aniston kimondottan jó milf. A három férfi közül egyedül David Schwimmer néz ki valahogy, de ő se tűnik egy perccel se üdébbnek a koránál. A másik két úriember zombinak inkább látszik.

2018. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

#20


Nincsenek adataim arról, hogy pontosan ki mikor hal meg, és miben. Elképzelhetőnek tartom, hogy igazad van, de akkor érdemes lenne a miértet is vizsgálni. Ha pl. a statiszikában szereplő férfiaknak káros szenvedélyeik voltak, amik a szívinfartkushoz is vezethettek, akkor az azt jelenti, hogy a statiszikába bevont nőknél egészségtelenebb életmódot folytattak, ezért haltak meg.


Ellenben statisztika nélkül mondom neked, hogy számos nő 30 éves korára veszít a szépségéből. Egyáltalán nem fiatalos már, hanem úgy néz ki, mint egy férjes komoly asszony, aki szült már vagy két gyereket. Arcra sem az a derűs lány màr, aki mondjuk 6-7 éve volt, hanem inkább egy szigorú tekintetű, konzervatív tanárnőre hasonlít. Na, ezzel mindent elmondtam. Engem pl. ez kifejezetten zavar, mert olyan nők néznek ki nálam idősebbnek, akik pár évvel még fiatalabbak is, mint én.


Persze van olyan, aki 30 felett is jól néz ki, fiatalos. De az nagyrészt genetikának is köszönhető.

2018. dec. 20. 21:43
 28/42 A kérdező kommentje:

#Rockarc


Amit összehordtál, úgy butasàg, ahogy van. De persze így sokaknak kényelmesebb, egy ilyen személyeskedő válasz megnyugvást okoz azoknak a lelkének, akiket érint a kérdésem, és nem kell gondolkodni. Akár vallást is alapíthatnál, ott is ez a lényeg.

2018. dec. 20. 21:49
 29/42 anonim ***** válasza:
0%

Többnyire csak az arc!


A testedre ne legyen kifogás az évek. Ha narancsos a bőröd, vagy zsíros, vagy nagy a segged elhízott vagy, az a te hibád. (ritka eset amikor betegségből fakad)


30 éves nő az lehet fiatal és gyönyörű. az elhanyagoltak és a túlzottan kiéltek azok kinéznek simán 30-nak , de sokan egyáltalán nem.


A kor is többnyire csak kifogás. Mindenhol csak kifogásokat hallani és csak kifogásokat keresnek az emberek.

2018. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Oké kérdező, és mi a problémád? Dugd a 20 éveseket, mi a gond? Ha ennyire nem tetszenek a 30-as nők, akkor ignoráld őket. Neked majd 50 évesen is jut 20 éves, sőt, akkor leszel a legvonzóbb. Miért foglalkozol olyan problémával, ami téged nem érint? Egyébként most van kapcsolatod? na és miért nincs, ha te ilyen vonzó vagy?
2018. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!