Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj van a lányok érdeklődéséve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van a lányok érdeklődésével manapság?

Figyelt kérdés

Korábban, amikor belekezdtem egy párkapcsolatba (személyes ismerkedéssel), szinte minden kapcsolatomban kölcsönös érdeklődés volt a másik iránt. Vagy személyesen, vagy telefonon órákig meséltük egymásnak vidáman és mosolyogva, hogy kivel mi történt, és kire milyen kihívások várnak.


Mostanában azt érzem, hogy a lányok érdeklődése megcsappant. Ezt most sorozatban többször is tapasztaltam. Eljutunk a párkapcsolat elejéig, és hiába mesélnék lelkesen a munkámról (pl. gyakran utazom külföldre), vagy a sportolásaim során szerzett élményekről, baromira hiányzik valami a másiktól. Nem érzem azt, hogy egyáltalán fel akarja tenni a lány a "Milyen napod volt?" kérdést, de azt sem, hogy Ő szívesen mesélne a napjáról.

Amikor pedig hanyagolom a kapcsolatot a kölcsönös érdeklődés hiánya miatt, rögtön jönnek a "Még sincs esélyem?, Nem kellek?" jellegű mondatok.


Mindemellett fontosnak tartom, ha egy kapcsolatban a két fél külön is meg tud állni a talpán, és kellő szabadságot biztosítanak egymásnak.


Rosszul látom a helyzetet?


2018. dec. 20. 09:22
1 2
 1/20 anonim válasza:
35%

Jól látod.

Ha mindenki abbahagyná azt a qrva Facebook-ot,Instát,akkor talán nem lenne úgy elsivárosodva és tényleg érdekelné a másik.Túl sok eszközt kezdtünk használni az elmúlt 15-20 évben ami alkalmas arra,hogy kapcsolatot tartsunk személyes kontakt nélkül.Csak az a baj,hogy ezek a megszokások már akkor is működnek,amikor személyesen kellene kezdeni valamit a másikkal.

2018. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Én sem akarok beszélni a munkámról, eleget csinálom, nem akarom még a szabadidőmet is azzal tölteni. Ezen kívül ezer és egy dolog van, ami érdekes. Engem jobban érdekel, a másik mit gondol a bálnavadászatról, mint hogy mi volt egy unalmas irodában. (Lehet én dolgozom rossz helyen, de itt nem történik semmi.)
2018. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Semmi gond nincs veled kérdező! Ez lenne így a normális, amit az első írt hatalmas igazság van benne! Virtuális világban élünk sajnos!
2018. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Én már azért is kaptam negatív megjegyzést, mert megkerdeztem, hogy milyen napja volt 🤔😅
2018. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
"Nem érzem azt, hogy egyáltalán fel akarja tenni a lány a "Milyen napod volt?" kérdést, de azt sem, hogy Ő szívesen mesélne a napjáról." - Nem elég érdekesek a hétköznapjaim, hogy minden nap meséljek róluk. Van, ami kb. naponta ismétlődik, van, ami kb. hetente, rendkívüli meg ritkábban van. Annyi történés nincs, hogy órákig meséljek róla, pedig én még csinálok mást is munkán kívül, de nem fogok minden percemről részletesen beszámolni. Ha valakinek olyan ember kell, aki még azt is kicifrázza, milyet csinált a WC-n, és verset regél a büfögésről is, annak nem velem van dolga.
2018. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%

"Nem elég érdekesek a hétköznapjaim, hogy minden nap meséljek róluk."


Akkor veled miről lehet beszélgetni?

2018. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok egyébről, de a munkámat hadd hagyjam a munkahelyemen. :-)
2018. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy nem akarok a munkámról beszélni, beszélek arról is, nem szégyellem, de nem akarok mindig erről beszélgetni.
2018. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Komolyan csak az unalmas szar hétköznapokról lehet beszélgetni? Vagy elmesélem, hogy patront cseréltem a nyomtatóban, vagy semmiről nem lehet velem beszélni? Kemény.
2018. dec. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha nem olvastad volna figyelmesen, akkor felhomályosítalak, hogy a milyen napod volt típusú kérdésfelvetésre reagáltam.
2018. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!