Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan elutasítóak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elutasítóak a nők általában?

Figyelt kérdés
A társkeresőket különösen rossznak találom, habár ott legalább sokan visszaírnak, hogy nem akarnak velem ismerkedni. Személyesen még rosszabb, van hogy csak szó nélkül elsétál.
2018. dec. 16. 16:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%

9. tiszteletlenség

11. nagy fokú önzés

14. belső béke és harmónia hiánya

15. empátia hiánya

16. önbizalomhiány

17. önutálat


ezeket véltem felfedezni benned, kérlek frissítsd a listát, hogy ezt tükrözze

2018. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
5%
A kérdés nem rólam szól, úgyhogy innentől kezdve aki valamit akar, privátban megtalál. A margóra annyit: én legalább bevallom, hogy szociopata vagyok - ennyi a különbség köztünk.
2018. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
49%

#20


Én már próbáltam segíteni a magadfajta önutálattal küzdő egyénnek, de rájöttem, hogy hiába. Aki nem akar élni, annak inkább segítek vagy eljutni pszichológushoz, vagy rávilágítani arra, hogy akkor minek él, hátha észbe kap, hogy változzon.

Ez az oldal tele van önutálattal küzdő egyénekkel. Javasoltam a pszichológust, aki segít, de te elhárítottad. Szövegedből kiszűrtem, hogy te még a változásra is képtelen vagy a lustaságod miatt.

Így összegezve csupán feltettem egy kérdést, ha már te is feltetted, hogy érdekel-e bárkit is az életed. Írtad, hogy nem, ebből az derül ki, hogy a saját életed se érdekel.

2018. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
38%
Egy férfi ne legyen lusta edzeni ! Aki elvan hízva az szokjon hozzá a tartós egyedüléthez !
2018. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#24


Ennek nem sok köze van bármihez. Kigyúrtam magam, de nem történt semmi.

2018. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A nők nem elutasítóak.


VELED szemben azok. Változz meg.

2018. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Olyanokkal próbálkozol, akiknek nem tetszel valamiért, tanulj belőle, és keress másokat vagy változtass magadon.

Én most tiltottam le egy 50-est, mert nem fogja fel, hogy nem kell egy 30-as nőnek. De az ismerősei nem tudják, hogy a 40-es nőket nem tartja elég jónak magához, és sajnálják is ezerrel...

2018. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!