Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a férfiaknak általában azt tanácsolják, hogy adják lejjebb az elvárásaikat ahelyett, hogy ösztönöznék őket, hogy a legjobb önmaguk legyenek?

Figyelt kérdés

Furcsa nekem, amikor azt látom, hogy egy férfi azt kapja tanácsként, hogy adjon lejjebb az igényeiből. Persze, elképzelhető, hogy valaki lusta, nem hozza ki magából a legtöbbet, mégis vonzó nőt szeretne, de az ilyen embert nem arra kéne ösztönözni, hogy saját magával szemben is legyen igényesebb ahelyett, hogy a párválasztásban lenne igénytelenebb?

Még furcsább, amikor ugyanezt a tanácsot kapja olyasvalaki, aki egyébként aktívan, magát fejlesztve éli az életét, de nincs önbizalma.

Szerintetek valóban vezet bármi jóra, ha az ember leadja az elvárásait? Mert szerintem egy férfi életének egyik legnagyobb, legfontosabb feladata, hogy megtalálja azt a nőt, akivel lenni akar és akitől gyerekeket szeretne. És ez még csak nem is egy önző cél, mert igazán boldoggá tenni is csak azt tudjuk, akivel elégedettek vagyunk úgy fizikai, mint mentális szinten.

Vagy nőként te szeretnéd azt, hogy te legyél valakinek a "leadott elvárása"? Szerinted tisztelni fog egy ilyen ember, odaadó lesz majd veled?

Miért nem állunk bátorítóbban ehhez a témához, ha egy férfi adja elő?


2018. nov. 8. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát mivel én konkrétan tudom, hogy leadott elvárásként választottak többször is, és én is őket ez természetes számomra.Attól még élvezhető az élet és a párkapcsolat.

De ha szeretnéd akkor azt válaszolom, hogy várjál Hófehérkére egyedül amíg akarsz.

2018. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Hát mivel én konkrétan tudom, hogy leadott elvárásként választottak többször is, és én is őket ez természetes számomra.Attól még élvezhető az élet és a párkapcsolat."


És lám, továbbra is együtt vagytok, tervezitek a családot. Ja nem. Akkor nem igazán érzem, hogy megcáfoltál volna.

2018. nov. 8. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mindig van, aki arra ösztönzi (ösztönözné) őket, hogy ők maguk váljanak jobbá, sőt, fel is sorolja tételesen, hogy miben és hogyan tegye, viszont ezeket a kérdező általában ignorálja és / vagy lepontozza.
2018. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

#2

Az első férjem meghalt, a másodikkal már az unokákat várjuk, jól vagyunk, köszi.

2018. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Pont azért, mert ennyi az önmaguk. Ezt nem bántásból mondom, és persze minden férfi más, de vannak olyanok, akiknek az önmaguk által hitt legjobb verziójuk, az a "hát én szeretek enni, ne várja el, hogy megváltozzak, kényelmes ez a macinaci, nem fogok farmerben feszengeni, stb".
2018. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert ha bele add mindent és sikerül megjátszania a fuu de jó csávot akkor meddig lesz meg a nője..?amíg tartja a színjátékot.A másik h mi ez a hülye duma h a férfi életének egyik legynagyobb legfontossabb feladata bla bla...kb olyan mint a nőknek szülnie kell...NEEEE Könyörgöm NE SZÜLJENEK..Így is sokan vagyunk a bolygón.Hála a jó égnek egy normális férfi rengeteg kihívást és feladatott tud kitűzni magának célul anélkül h egy parazitát a nyakába vegyen h az elszaporodjon a lakásban,majd a végén kifacsarva kisemmizve kidobja az utcára...Szóval inkább azon dolgozom h x éven belül vehessek egy hajót végre,vagy egy új kocsit,vagy motort,vagy magánrepülőt,stb...ezek 100fontossabbak mint a kamu házasságok...Nem véletlenül virágzik egyre jobban az a bizonyos ipar ág.Szóval nem kell leadni és nem azon kell erőlködni h h szerezd meg mikor meg is veheted kényelmesen kövéren macinaciban fogak nélkül kopaszodva.Ha meg nem fussa rá akkor ott van h fejlődni kell..és máris jobban érzi magát az ember ha anyagilag lazább a gyeplő.
2018. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem unjátok még ezerféleképpen feltenni ezt a kérdést? Én férfinek, nőnek ugyanazt tudom, mondani: ne add lejjebb azt, ami igazán fontos neked, de vizsgáld meg az elvárásaidat.

Jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Én nőként ezért vagyok már egy jó ideje egyedül. De! Ha zavar téged az egyedüllét és szenvedésnek éled meg, akkor add lejjebb az igényeidet egy kicsit és nézd meg, mi történik. Azért mondják ezt gyakrabban férfiaknak, mert ők szoktak itt rinyálni a legtöbbet. A nők tök jól elvannak egyedül.

2018. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert nagyon sok az olyan igénytelen elhízott pasas akik azért nem találnak partnert mert nekik a modell kategória játszik csak ! Ezek a nők meg jogosan elutasítják a nem hozzájuk valót! Aztán úgy 25 -30 évesen ott vannak ezek a nyomigerek és sírnak ! Erre kapják a ezt a jótanácsot hogy adják le az igényeiket és válasszanak olyan lányt aki László hozzájuk és több szerencséjük lehet .
2018. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!