Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan elutasítóak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elutasítóak a nők általában?

Figyelt kérdés
A társkeresőket különösen rossznak találom, habár ott legalább sokan visszaírnak, hogy nem akarnak velem ismerkedni. Személyesen még rosszabb, van hogy csak szó nélkül elsétál.
2018. dec. 16. 16:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
26%
Mert megtehetik. Veled ellentétben, ők bőségesen válogathatnak, így meg is válogatják, kivel állnak szóba, ez a társkereső oldalakon különösen igaz.
2018. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Te miért vagy elutasító valakivel szemben, aki benned semmilyen vonzalmat nem kelt, esetleg inkább taszítást?
2018. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%

Ha hozzám oda jönne egy idegen az utcán ès mondaná hogy szívesen megismerne, akkor én is biztos hogy ott hagynàm. Nekem nem szimpatikus ez. Kellemetlen helyzetbe hoz.

Én amúgy mindenkinek megmondom álltalábam hogy mi a gondom vele.

Pl. Egy jó képű " férfi" csapta a szelet nekem kb 3 hónapja. Hiàba volt szép, borzalmas volt. Mindig csak magàrol beszélt. Hogy őt milyen sokan irigyelik, mert mindenhez ért stb.

Meg a legtöbb próblémàm eddig az a férfiak magassága volt. Nálam minimum legyen 5 centivel magasabb. És mivel én 179cm vagyok ezért elég ritka aki magasabb nàlam.

2018. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
38%

#4


Soroljam? Sorolom, ha magadtól nem jössz rá! Ezért kéne önismerettel foglalkozni, hogy tudd, hogy mik a hibáid, amik miatt életképtelen vagy egy kapcsolatra.


Okok lehetnek nálam a következők:

1. elhízottság

2. nem vonzó külső, amit most nem tudok leírni, de ha látom az illetőt, akkor meg tudom mondani, hogy bejön, vagy sem

3. dohányzás

4. alkoholfogyasztás

5. lusta egészségtelen életmód

6. tanulatlanság

7. higiéniátlanság

8. érettségi hiánya

9. tiszteletlenség

10. agresszivitás

11. nagy fokú önzés

12. hűtlenség

13. anyagiasság

14. belső béke és harmónia hiánya

15. empátia hiánya

16. önbizalomhiány

17. önutálat

18. anyuci pici fiacskája

19. életképtelen az önellátásra

20. utálja a természetet és az állatokat


stb. Ennyi jutott hirtelen eszembe. De ez én vagyok. Más lánynál mások lehetnek a kizáró tényezők.



#6

Honnan vagy te biztos abban, hogy eljut az ismerkedésig? Lehet, hogy a külső kisugárzása miatt mindenki passzolja, mert pl. süt róla a búvalb..szottság, negativizmus, életuntság, gonoszság, csak panaszkodni tud az illető..stb.

"Az, hogy az egyik fél próbálkozik, a másik fél pedig csak várja a próbálkozást, nem éppen azonos erőfeszítés." Akkor a másiknak azonnal fel kéne fogni, hogy ez nagyon egyoldalú és nem kattogni kéne a továbbiakban, hanem megszakítani az adott személlyel a kapcsolatot és tovább állni. Ennyi.

Vannak olyan csajok, akik képtelenek arra, hogy megmondják, hogy húzzál már, nem kellesz, nem érdekelsz. De ha a pasi is annyira fejletlen, hogy ezt nem látja, akkor sorry.

Hasonló a hasonlót vonzza. Zsák a foltját mindig megtalálja.

2018. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

@14

A felsorolásodhoz mindössze két kérdésem lenne.

1) Ezek bármelyike azonnali kizáró ok, vagy csak többnek a kombinációja az?

2) Ebből jó, ha ötöt leszűrsz első körben. Te se gondolhattad komolyan, amit írtál.


Rám ezek közül az elhízottság jellemző. Zugalkoholistává váltam magányomban, de ezt például honnan a hótkórosból tudnád meg, ha nem mondom? Empátia? Ugyanannyit érzek mások iránt, mint amennyit mások irántam, szerintem teljesen jogos, hogy nem érdekel mások sorsa - ugyanakkor ezt is hogyan és miből szűrnéd le? Nem, mondjuk már ki, hogy csak a külső számít...

2018. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%

#15


1. Bármelyik kizáró ok, ha több, akkor meg eleve.

2. Az első pár órás beszélgetésből igen sok minden leszűrhető, ha külsőre meg is felel az illető és eljutunk odáig, hogy beszélgessünk.


Nekem eleve voltak (van párom már lassan 6 éve) előre felteendő kérdések, melyekből sok minden leszűrhető már első körben is.


"szerintem teljesen jogos, hogy nem érdekel mások sorsa"

Szóval, ha pl. a párod egyik szülője meghal, akkor nem érzel vele együtt? Nem érdekel az, hogy hogyan fog tovább lépni?


"Zugalkoholistává váltam magányomban"

Kompenzálsz csak az alkohollal, de jó úton jársz, hogy alkoholistává válj. Ajánlom, hogy keress fel egy pszichológust a saját érdekedben.

2018. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
13%

"Szóval, ha pl. a párod egyik szülője meghal, akkor nem érzel vele együtt? Nem érdekel az, hogy hogyan fog tovább lépni?"

Mivel még csak kilátásban sincs semmilyen pár, mint ahogy soha nem is volt, így erre válaszolni sem tudok. Mondjuk abból kiindulva, hogy senki telibe se fossa az én sorsomat se, így ezt nagy eséllyel viszonoznám én is. Aztán lehet, hogy nem.


"Kompenzálsz csak az alkohollal, de jó úton jársz, hogy alkoholistává válj. Ajánlom, hogy keress fel egy pszichológust a saját érdekedben."

Mondjuk nekem nagy szerencsém, hogy inkább azért iszok, mert egyrészt az ízét szeretem, így csak olyat iszok, aminek jó íze van (sörből csak barna vagy pale ale, likőrből is a normálsak, pálinkából a minőségi), másrészt meg én nem bírom a piát, így nagyon gyorsan elkábulok. Ilyenkor nem érzem azt az üvöltő magányt, amit máskor, nem mellesleg nemsokára el is alszok tőle. Pszichológust meg megint minek keresnék fel? Érdekel bárkit az életem? Nem. Innentől kezdve meg teljesen fölösleges bármit tenni azért, hogy jobbá váljon.

2018. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy te megválogathatod, hogy kihez mész oda, úgy a nők is megválogathatják, hogy kinek adnak esélyt.

Nem nagy erény a nyitottság, ha az ember azt szortírozza, hogy kit enged az életébe; még akkor sem, ha ez kapóra jönne sokaknak.

2018. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%

#17


Az alkohollal azért kompenzálsz, mert bár nem bírod az alkoholt, mégse mondjuk csokiba, vagy sportba fojtod a bánatod, hanem alkohollal. És tudod, most még nem bírod, de később, ha így folytatod, a szervezeted hozzá fog szokni, és egyre többet fog kívánni, hogy ugyanazt a hatást elérd. Így lesznek alkoholisták az emberek.


"Érdekel bárkit az életem? Nem."

Szóval akkor téged se érdekel a saját életed? Rendben. Nincs több hozzáfűzni valóm a sz..ros magányos életedhez.

Öngy..lkos nem akarsz véletlenül lenni, hogy ne szenvedj tovább? Ja, ahhoz gyáva vagy.

2018. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
5%

@19

Hihi. :) Tavaly januárban volt, amikor megírtam mindent. Összekészítettem mindent, letudtam az összes adósságomat, a hobbimban lezártam mindent, és elindultam. Majd jött egy sugallat és visszafordultam. Magam sem tudom, mi történt (talán a befolyásolhatatlan életösztön?), de meggondoltam magamat. Elképesztő nagy hiba volt, azóta még szarabb az életem, csak most már tényleg fosok megtenni. Akkor kellett volna.


Egyébként nem mókás, hogy az előbb még a fene nagy empatikus szívedről áradoztál, erre most az öngyilkosságot ajánlgatod egy vadidegennek? ;) Nem köpöd pofán magadat ezzel? Csak mert de. De legalább te empatikus vagy, amit elvársz a másiktól is.


Na, a magadfajta képmutató pszichopaták (szociopaták? ezt csak te tudhatod) az ok, amiért gyűlölöm az embereket és az életet.

2018. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!