Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ma csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ma csak a a jóképű vagy esetleg egy átlagos de minden másban tökéletes pasinak lehet barátnője?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 15:13
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Még mindig "jobb" mintha nem lennél képben.
2018. dec. 10. 17:50
 22/29 anonim ***** válasza:
74%
Most akkor mi is a problemad? Hogy csunya vagy es nem talalsz part? Probalkoztal mar hasonloan csunya noknel?
2018. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%
Szenvegy! Kínlógy! Szenvedések között kínlógy! Kinlódások között szenvegy! Torcsör!!!
2018. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%
Azért látod így, mert valamivel meg kell magadnak indokolnod a sikertelenségedet, és az, hogy ilyesmikkel áltatod magadat, jóval egyszerűbb, mint elismerni a saját felelősségedet.
2018. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül egy ilyen párt sem ismerek/láttam. Nem véletlen.
2018. dec. 10. 18:53
 26/29 anonim ***** válasza:
61%
Hat akkor nyisd ki a szemed, mert a ferfiaknak kb 20% ha kiteszi a jokepueket az atlagosok meg kb 30-40% (ezt Magyarorszagra ertem) szoval egyszeruen lehetetlen, hogy csak nekik legyen parjuk. Sot nem minden ferfinak van ezekben a kategoriakban parja. Komolyan gaz, hogy tenyekkel harcolsz. NYISD KI A SZEMED.
2018. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem kellünk a nőknek, azért. Régen azért lehetett tök átlagos srácoknak is barátnőjük, mert akkoriban még a nőnek kellett valaki, aki eltartsa. Még régebben pedig mem volt fogamzásgátlás, így szóba se jöhetett, hogy a nő 35 éves koráig szingliskedik. Mára viszont ebből divat lett, mivel a nők eltartják magukat, gyereket meg vagy későn, vagy egyáltalán nem akarnak. Ilyen körülmények között pedig köszönik szépen, nem kell nekik az átlagpasi. Ha szex vagy bújás kell, akkor választanak egyet, aki nagyon bejön nekik, amúgy meg nem olyan fontos nekik. Pont abban a korosztályban csinálják ezt, amikor a férfiak a legjobban vágynak a szexre. Hogy neked emiatt lelki problámáid lesznek, depressziós leszel a frusztrációtól, esetleg impotens a szexhiánytól, azt ők nagyon sajnálják, de a te problémád. Tudomásul kell venned, hogy elcseszett korba születtél.
2018. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
52%
27: Teljesen igaz amit irtal, csak valahogy az utolso mondat nem oke. Miert gondolod, hogy ez a kor elcseszett? Vagy egyaltalan igy az egesz?
2018. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
43%

27: Miért, mit kellene tennünk a te szexuális problémáiddal? Akaratunk ellenére kapcsolatban lenni mindenféle lúzerrel, vagy hogy gondoltad?


Amúgy az elméleted ott borul hogy a nők nagy része kapcsolatban van, sok házasság köttetik (igen, a válások száma is magas, de ez egy dolog, itt most a szándékot nézzük)és sok gyerek is születik. Legalábbis elég. (Tudom, a jövő nyugdíjának megteremtéséhez kevés, de azért nem fogunk kihalni, és többen is vállalnának, ha normális bérek, oktatás, kiszámítható jövő várna itt a családokra, de sajnos nem ez a helyzet)


Az a tény, hogy a nők nagy része kapcsolatban van, arra utal, hogy a férfiak nagy része is. És bizony, ezek a férfiak nem mind tökéletesek.


Mondok egy példát: elkezdtem egy új sportot egyedülálló nőként. Ketten vagyunk lányok az edzéseken, a többi mind férfi, többnyire huszas évek vége, harmincas évek közepe a korosztály. A barátnőim húztak vele, hogy majd most találok párt. A vicces az hogy egytől egyig minden pasi foglalt. És nem is annyira jó pasik, egy jóképű van, a többi átlagos, vagy azalatti. Mindegyik kapcsolatban, még a velem egymagas srác is (165 cm vagyok).

Az osztálytalálkozónkon meglepve láttam hogy a 11 srácból mindegyik házas vagy komoly kapcsoaltban még a csúnyácskák is. A 27 lány közül több az elvált, szingli stb. Én is az életből tájékozódom, és nagyon nem azt látom amit te.

2018. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!