Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy megtetszettem egy kedves, szép lánynak?

Figyelt kérdés

Quasimodo vagyok kb, de túlzás nélkül. Olyan gerincferdülésem van mint az S betű, ezért púposnak is nézek ki. Arcra ocsmány vagyok minden lány szerint, ezt szoktam visszahallani. Magamat se tartom jó kinézetűnek. Volt már hogy megijedtem a saját tükörképemtől is. Még saját magamnak is az volt az első reakcióm, hogy úristen, milyen ronda ez a srác.

Azt mondják mások hogy próbálkozzak nála mert tetszek neki. Szoktunk beszélgetni baráti témákról, múltkor elmentem megszerelni a mosógépét. De nem vettem észre semmi ilyesmi dolgot. Szerintem lehet hogy csak szivatnak a kollégák, gyakran ugratnak kisebb dolgokkal. Azért ha kiderül, haragudni fogok rájuk!


2018. dec. 5. 15:19
 1/4 conorlaci válasza:
88%
Lehet hogy a személyiséged tetszett meg neki ami benned van. De lehet van egy fétise ami pl benned kitűnően szép. Mondjuk létezik a kéz fétis. Amúgy a szépség meg relatív lehet hogy szépnek talál ő. A sok ember véleménye ellenére is. Lehet bejön nekik a púposhátú fiúk vagy olyan a ruhád hogy tetszik neki vagy a hangod. Bármibe bele lehet szeretni elvégre is.
2018. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Flörtölj vele esetleg? Honnan tudnánk mi az oka? Sem őt, sem téged nem ismerünk. Imádom az ilyen kérdéseket, megveszek tőlük, komolyan.
2018. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
de lehet szivatnak...óvatosan
2018. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy életed van!

Meg kell probalnod! Ha nem sikerul, tovabb kell lepned! Legy ferfi! ;)

2018. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!