Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mennyi fejfájást és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi fejfájást és nehézséget okoz nektek társkeresésnél a férfitöbblet ténye?

Figyelt kérdés

Csak érintett férfiak válaszát várom, nem szeretnék olyan női válaszokat, akik azt állítják nincs is férfitöbblet, mert ez bunkóság. Letagadni egy nyilvánvaló statisztikai tényt, csak mert a te életedre ez nincs rossz hatással, az bunkóság.

Érintett férfiak! Mennyire okoz nektek ez nehézséget, hogy manapság már majdnem minden nő foglalt, és ezért szinte képtelenség szingli lányt találni, akivel egyáltalán meg lehetne próbálni ismerkedni?


2018. dec. 5. 08:10
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
78%

Nekem régen okozott még 5 éve kb,most van párom így nem csajozok.

De igaza van 8-asnak,tessék tenni érte,hogy kelendőek legyetek.

Pl:

- tessék elmenni edzeni edzővel akár,mellé egy étrendet követni szépen,izmot építeni zsírt elégetni

- Ruhatár frissítés(stylisttal)

- Személyiségfejlesztő könyveket bújni és tréningekre menni,kommunikáció,szocializáció

- Megfelelő szakon tanulni vagy megfelelő szakmát tanulni

- Suli mellett dolgozni,elkezdeni karriert építeni

- Megtanulni szexben trükköket


Ezt kell megérteni,hogy nem jár a csaj alanyi jogon sőt nem is jut mindenkinek aki nem tesz érte.

Ezt el kel fogadni.

De minnél többet teszel => annál piacképesebb vagy => tudsz vlogatni.


Tenni kell érte,alacsonyságot is kompenzálni kell és lehet is.


Pl: CSuhai Jani alacsony,meg lehet nézni milyen nője van vagy ott van a volt edzőm is,alacsony,de ki van gyúrva ő is,mellette felépített egzisztencia, gyönyörű lakás kocsi.

2018. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
73%

Talán ezen az oldalon az átlagos korhatár az olyan 18-45 közötti....


Úgy gondolom, hogy valahol mindenkinek igaza van.

Mindenki azt mondja amit az eltelt évei alapján történt vele és amit látott.


De hajlamosak vagyunk mindig a másik "nem-et" hibáztatni.

Van hiba bennük is van hiba bennünk is.


- Ha az a szerencsétlen mindig azt látja mindig azt tapasztalja, hogy őt minden nő elutasítja, de a sármos, vagy gazdag pasinak , vagy rajta kívül a legtöbbnek igent mond akkor persze, hogy tele lesz a töke az egésszel.


- És az is igaz, hogy nincsenek többségben a jóképű/sármos és/vagy gazdag férfiak, így igen, bármilyen szomorú is 1 férfire akár több nő is juthat.


- Az is igaz, hogy sok férfi a 20-30 közötti korosztályú nőket szeretné, és az is igaz, hogy a 30-as nők kicsit kijjebb kerülnek. ÉS ahogyan a nők is, úgy a férfiak is szeretnének nem egy elhízott, nem egy túl egzotikus arcú nőt, hanem jobbat.


- Az is igaz, hogy egyre több, legalább is sok nő van egyedül egy kisgyermekkel akár már 25 éves kortól felfelé...igen erről ők is tehetnek és az a faszi is aki felcsinálta őket. És igen nyilván nehezebb egy gyerekkel normális férfit találni. De mivel egyre több az ilyen nő, így egyre több esélyük lesz, persze nem árt ha odafigyelnek ők is az alakjukra.


És összességében mindenkinek vannak igényei. És leadni az igényeikből, megalkudni magunkkal, hogy csak "kevesebbet" kaphatunk akár nő akár férfi, az nem sok jóra vezet...

2018. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
70%
Ha már annyira fáj miért nem mentek dél-amerikába lányért? A spanyol elég könnyű nyelv és ott kb 1.04 lány jut egy férfire. Vagy a ruszkiknál is lehet kutakodni. Hogy most veszélyes? Inkább ajánlom mint öngyinek lenni. 25F
2018. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom, hogy ti milyen körökben mozogtok, ahol tök általános, hétköznapi dolog, hogy egy nőt párhuzamosan több férfi is dug (azt meg végképp nem értem, hogy miért ragaszkodtok ezekhez a körökhöz). Én 21 éves nő létemre a többnyire velem egykorú barátaim, ismerőseim (20-30 éves korosztály) között soha nem hallottam még ilyesmiről, pedig nem mi vagyunk a dagadt, pattanásos lúzerek az egyetemi bélyeggyűjtő szakkörből. A barátnőim teljesen átlagos, csinos lányok (persze a szilikon seggű, tangában pucsító instagram cicababákkal nem összehasonlíthatók), van köztük bulizósabb és otthonülősebb is, de 1-2 kivétellel mindegyikük kifejezetten elítéli a szexkapcsolatot, komoly kapcsolatuk van/volt vagy inkább egyedül vannak, ameddig nem találnak komoly párt. Aki nem ítéli el a szexkapcsolatot vagy volt már ilyen kapcsolata, az sem valami ingyen kva, akit heti szinten gangbangel 20 alfahím, hanem csak lefeküdt 2-3 sráccal (nem párhuzamosan) 5-8 év alatt, amikor épp nem volt barátja. A félreértések elkerülése érdekében: nem azt állítom, hogy nincsenek utolsó rbancok (a ti szavaitokkal "fullos" vagy "szép", "kívánatos" nők), akiket párhuzamosan dug több pasi, mert biztosan vannak ilyenek is. De az is biztos, hogy messze nem ez az általános, hanem az, hogy egy nő komoly párra vágyik és inkább egyedül van, ameddig nem hozza össze az élet egy ilyennel. Ugyanígy a való életben elő, nem társkereső meg tinderfüggő, saját lúzerségét kényszeresen igazolni próbáló, átlagos fiú barátaimnak, ismerőseimnek sem okozott gondot csinos, normális barátnőt találni, akivel évek után is együtt vannak, nem csalják egymást és nem csak "beérték egymással", mert épp nem volt kéznél egy alfahím vagy insta cica, hanem a kezdetektől egymást választották. Szerintem nem is értenék, hogy miről beszélek, ha megkérdezném őket a férfitöbbletről.
2018. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
56%
Tudod utolso, nem is azzal van a baj, hogy letezik ilyen vagy sem. Hanem, hogy kenyszeresen erre akarjatok huzni a sikertelensegeteket. Eloszor nezzetek mar magatokba es ott keresgeljetek a problemat ne pedig a noket vagy a magukra ado, sikeres, jokepu ferfiakat hibaztassatok mert ez igy csak egyre szanalmasabb, foleg, hogy szinte mar eroszakosan elakarjatok hitetni az emberekkel, hogy veletek semmi problema csak az a csuuuunya tarsadalom. Talan azzal kezdhetned, hogy annak ellenere, hogy jo par ember koztuk nok is a ferfitobbletet szo szerint ertik, mert meg nem hallottak ilyen magyarazatot ra (tul keves ferfihangot olvasnak, bocsi) vagy csak szimplan nem ertenek ezzel egyet akkor nem tyukozod le oket. De persze te mindenki felett allsz, hiszen tyukoknak nevezheted a noket, csak aztan ne sirjon a szad ha senkinek nem kellesz, mert a te magyarazatot ra bizony nem a ferfitobblet.
2018. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
80%
Férfitöbblet-hívők! A lehető legkomolyabban meg vagytok győződve arról, hogy ha nem létezne az általatok felsorolt, véleményetek szerint létező n számú tényező egyike sem, akkor volna nő, aki hajlandó lenne leállni veletek? Ezt nem költői kérdésnek szántam, kíváncsi lennék bárki érintettnek a válaszára.
2018. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, melyik nő állna le szívesen olyan férfival, aki baromfi jelzővel illeti a női nemet, csak mert van ellenérvük egy meggyőződésére.
2018. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
53%

Budapesten nagyon könnyű ismerkedni, aki egy picit is talpra esett az könnyen talál magának partnert. Vidéken, kis falukban már nem ilyen rózsás a helyzet, ott a csinos nők elég gyorsan elkelnek.

Budapesten könnyű szóba elegyedni egy szórakozóhelyen, ezzel nincs probléma, de a nők válogatnak ezerrel. Aki az átlagosnál csinosabb és lemegy egy nívósabb szórakozóhelyre az kap min 10-20 ajánlatot esténként, sokkal több egyedülálló férfi jár le táncos szórakozóhelyre mint nő, nekem ez a tapasztalatom. Nem véletlenül akcióznak a szórakozóhelyek, hogy a nőknek ingyenes belépést és ajándék italt ajánlanak, mert annyira kevesen mennek oda szórakozni. A nőknek sincs könnyű helyzete,mert amint belép a szórakozóhelyre a férfiak rástartolnak,mert csak egy nyertes lehet, sokakat megrémiszt ez a szerep.

Személy szerint nagyon szeretek táncos(salsa, rocky,stb) helyeken ismerkedni, mert ezeken a helyeken általában nő többlet van és sokan keresnek partnert ezeken a helyeken is, max nem kötik a pasik orrára.

2018. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
66%

Bevallom, annyit lógok itt, hogy teljesen megmérgezett. Múltkor láttam egy alacsony pasit a metrón, telefonozott végig (nem látott engem, ez csak ezért fontos). Nem állt messze tőlem, így kihúztam magam teljesen, és láttam, hogy így én vagyok a magasabb. (158 centi vagyok.) És rögtön az jutott eszembe, hogy ez itt gyűlölködik az oldalon, tuti. Szerinte minden nő ribi, mindenkit dug valaki, meg kell minden nőt erőszakolni.


Úgyhogy ha valamit elértetek ezzel a folyamatos szarakodással az az, hogy minden átlagos vagy ronda, átlagos magasságú vagy alacsony férfiról azt hiszem, hogy egy nőgyűlölő vadbarom, és kerülöm őket.

2018. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
68%

Nincs ferfitoblet. Szerencsere.

Abban a meghatarozasban sem amit fentebb irtak.

Nincs top pasi

Vannak a pasik akik kepesek ugy kommunikalni ahogy a noknek jo. Es vannak a luzerek akik arra sem kepesek h a nekik tetszo nonek egy sziat mondjanak.

2018. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!