Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mennyi fejfájást és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi fejfájást és nehézséget okoz nektek társkeresésnél a férfitöbblet ténye?

Figyelt kérdés

Csak érintett férfiak válaszát várom, nem szeretnék olyan női válaszokat, akik azt állítják nincs is férfitöbblet, mert ez bunkóság. Letagadni egy nyilvánvaló statisztikai tényt, csak mert a te életedre ez nincs rossz hatással, az bunkóság.

Érintett férfiak! Mennyire okoz nektek ez nehézséget, hogy manapság már majdnem minden nő foglalt, és ezért szinte képtelenség szingli lányt találni, akivel egyáltalán meg lehetne próbálni ismerkedni?


2018. dec. 5. 08:10
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%
Na, hát normális viselkedésű, gondolkodású, egészséges énképpel rendelkező, önmagát reálisan látó, önálló, felnőtt férfiból sem lehet éppenséggel Dunát rekeszteni...
2018. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
33%
Itt is érvényesül a Pareto-szabály, a 80%-20% törvénye. És ez nőkre-férfikara egyaránt vonatkozik. Vagyis a férfiak 80%-a hajt(ana) a csajok felső 20%-ára, és a nők 80%-a feküdne szívesen a top férfiak 20%-a alá éjszakánként. Nekem ez eddig nem jelentett gondot, mert átlagnál jobb külsővel rendelkezem, és mindig akadt kedvemre való lány jelentkező, és most is egy cuki vékony kiscsaj szuszog mellettem kimerülten éjszaka az ágyamban. Ám az átlag alatti emberek (férfiak-nők egyaránt) nem sokat válogathatnak, jut nekik aki jut (férfiakon azért sokat segíthet a vastag pénztárca, és valóban számos férfit rántott ez már ki a pácból; nők esélyein pedig a kimagasló cumizási képesség javíthat, habár max. az ágybeli tornamutatványok során). Van olyan haverom, aki közel másfél évtizedes hiábavaló próbálkozás után nagy nehezen szert tett egy max. átlag vidéki csajra. A lány persze nem a haverom kedvéért ment bele a buliba, hanem a fővárosi ingyen lakhatás kedvéért, és az azóta eltelt évek során hiába vált szárazföldi bálna a csajból, haverom feltétel nélkül kapaszkodik bele (van is mibe...) mert jól tudja, ha szakítana, lehet újabb másfél évtizedes aszkézis (vagy prostizás...) várna rá, és már annyi ideje nincs az ilyesmihez. Ez a kemény igazsága a társkeresésnek...
2018. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
83%
szerintem az a baj hogy kevés nőnek van megadva az esély. pl tinderen. haverjaim nézem 100 feljövő nőből behúzzák a legszebb 30-at. van még mellette 70 másik nő, akik picit lehet túlsúlyos, vagy nem épp szép az arca, vagy előnytelen a fényképe, stb, azokat nem húzzák be. én behúzom azokat is, általában ilyen nőkkel találkoztam. sokszor bebizonyosodott, hogy aki fényképen nem néz ki épp a legjobban, az a valóságban sokkal szebb. én is pl a valóságban sokkal jobban nézek ki, míg fényképezésnél valahogy sose ismerek magamra. szóval a baj inkább az hogy a férfiak válogatnak, és parlagon hagynak egy csomó kedves lányt. de ezzel nincs baj, mert én meg felcsipegetem őket :D
2018. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
68%
Egy igazi férfinak semennyit!
2018. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
41%
Na basszus 5-ös 🤔 én elmúltam 26, 4honapja. Van egy lányom. De mellette jo alakom, autóm,lakasom. És mégis jo pasik kajtanak rám...akár 20on éves gyermektelen pasi is akad bőven...na most meg borult az általánosïtó elmèleted! 😂😂😂
2018. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
71%

Picsogás helyett növeszthetnél tököt kérdező, így nem okozna gondot a "statisztikai tény".

Bírom az ilyen monitor mögött élő, online társkeresőfüggő "férfiak" rinyálását a semmilyen statisztikával nem biznyított "statisztikai tényekről".


Gondolom udvarlásnál is így adod elő magadat, aztán csodálkozol, hogy a savanyú, picsogó kisfiú módi nem hozza lázba a nőket.


"Férfitöbblet", Istenem.

2018. dec. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen #3-ashoz hasonló agymenések kitalálói könyveket is írhatnának, amilyen élénk fantáziájuk van, meg külön érzékük lehet az összeesküvés-elméletek gyártásához is xd Komolyan ez nevetséges, nehogymár azért ne lenne nőd, mert elkapkodják előled. Mind a 3 milliárdot? Hány nő legyen a bolygón, hogy egyet tudj szerezni? Szánalmas.
2018. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
76%

#10 “Irreális elvárásai vannak”


Csak azért, mert te nem érsz fel egy csinos, okos, normális lányhoz, még nem jelenti azt, hogy az ő elvárásai lennének irreálisak. Ilyen adottságokkal jól is teszi, hogy csak a legjobb kell neki, neked is az kéne a helyében(sőt most is az kell, csak úgy tűnik nem vagy elég ahhoz).

2018. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
30%
A férfitöbblet tény. Aki ezt vitatja az nem látta az OkCupid ezerszer belinkelt statisztikáját és nem érti hogy miben áll a férfitöbblet kifejezés, amit egyébként 3-as jól leírt.
2018. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
60%
Nincs ferfitöblet ! Ha egy csajnal nyomul 5 pasi , a legjobbat válaszák ki! De tegyük fel ha csak legrondább lenne ott , akkor se jönne vele össze az adott nő! Inkább maradna egyedül és várna tovább de a lúzer srácot akkor se választaná!
2018. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!