Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért állítják itt (is)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják itt (is) sokan, hogy a vékony alkat előny társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Nőkre gondolok elsősorban. Nekem nőként a kifejezetten vékony, mások szerint akár túl sovány férfiak tetszenek, és ismerek többeket, akiknek szintén. Persze ugyanúgy vannak, akiknek az izmos vagy mackós alkat tetszik, de az én ismeretségi körömben ez teljesen arányosan oszlik meg.

Viszont a férfiaknak mintha egyáltalán nem tetszenének a karcsú nők, maximum akkor, ha a derekuk karcsú és szép vékony combjaik vannak, aránytalanul nagy (szilikon) fenékkel és mellekkel. Vannak csinos barátnőim, akik arányosak, vékonyak , sportosak kicsi cicikkel és "fokhagymagerezd" fenékkel, de nekik sokkal nehezebben megy a táskeresés, mint a ducibb, nagymellű ismerőseimnek.

Nem véletlenül mondják a férfiak, hogy csontokkal a kutyák játszanak és egy nőn legyen mit fogni. Vékony nőkkel általában csak beérni szokták, ha nem jut jobb. Hányszor figyelhető meg, hogy amikor a pasik a vékony barátnőjükkel sétálnak kézenfogva, majd' kiesik a szemük egy dús dekoltázs vagy egy nagy zsíros fenék láttán.


2018. okt. 20. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mert elony 😊
2018. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért kíváncsi lennék, a férfiak hány százaléka preferálja az első képet a másodikkal szemben.


[link]


[link]

2018. okt. 20. 22:27
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a második a nyerő, kicsivel több van rajtuk, az sem hátrány.
2018. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Az első képen lévők ezerszer jobban bejönnek,a másodikon egyik sem. Nőként tényleg előny ez, férfiként a legnagyobb hátrány,ami csak létezhet.

Én eléggé vékony/sovány férfiként egyetlen nőt sem érdeklek,soha nem is volt olyan...

Nekem a legjobban azok a nők jönnek be,akiket te írtál,de ők rám se hederítenek. Kizárólag az izmos,kigyúrt férfiakra mennek,mint a nők 99%-a. Meg még helyes is legyen,és akkor már tényleg kb. senkinek nincs esélye náluk...

27/F

2018. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert a vékonyságot összekeverik a sportos testalkattal.
2018. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
A sportos, de karcsú nők jönnek be, széles csípőcsonttal, keskeny derékkal, kerek, közepes/nagyobb popsival.
2018. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mindegyik csoport csinos és szexi, mindegyiknek van kedvelő tábora. Én az elsőhöz tartozom, és nem érdekel az sem ha a pasik többsége a teltebbet szereti, köszönöm szépen van elég pasi így is az életemben.

40n

2018. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert így van. Az első csapat a vonzó.
2018. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Csontokkal a kutyák játszanak? Ezt eddig csak hetven év felettiektől hallottam vagy bunkóktól. Írom ezt túlsúlyos nagymellű nőként. Lehet hogy tolják a fat acceptance dolgot, de a túlsúly egyáltalán nem kelendő vagy menő.
2018. okt. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Az ugye megvan, hogy az átlagos "vanmitfogni" lányok nem úgy néznek ki, mint a képen? Hiába hitegetik ilyen képekkel az embereket, hogy mennyivel jobb, mintha "csontos" lenne, a valóság az, hogy előbb találsz hétköznapi nők között a victoria's secret modellekhez közelit, mint a második képen lévőkhöz... Többnyire a természetesen nagymellű és nagyfenekű nők mellé nem túl "formásak" máshol a ruha alatt...


(Egyébként ha a "vanmitfogni" helyett hájasat írtam volna, biztos vagyok benne, hogy valaki sértésnek vette volna, miközben olyanokat lehet hajtogatni, hogy "csontokkal a kutyák játszanak"...)

2018. okt. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!