Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők volnátok szívesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők volnátok szívesek 3 képet linkelni?

Figyelt kérdés

-egy lány képe, aki rátok hasonlít

-egy férfi képe, aki arra hasonlít, ami a zsáneretek

-egy férfi képe, aki arra hasonlít, akivel ténylegesen kapcsolatban voltatok/vagytok


Legyetek szívesek, a korotokat is írjátok le a végére.


2018. dec. 3. 21:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%

Hozzám hasonló (csak nem ennyire kerek az arcom):

[link]


Zsáner:

[link]


Exem:

[link]


24/N

2018. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

Én kb :

[link]


Idealom Tom Hardy mondjuk.


Párom kb csak egészen tusi hajjal

[link]

2018. dec. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%

Én: [link]


Zsánerem: [link]


Párom: [link]

2018. dec. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nincs kép a 3. linken utolsó.
2018. dec. 4. 04:41
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

[link]


innen Emma Roberts.


Egy program szerint hasonlítok rá 88%-ban, szemüveg nélkül, de mivel én hordok szemüveget, kerestem róla is egy szemüveges képet, és így is stimmel. Nekem azért nem ilyen szépen photoshoppolt, fényképezett a fejem, de a férfiak nem panaszkodnak. Testalkatra normális vagyok, talán Emmánál picit alacsonyabb, vastagabb.


[link]


Zsáner ez.


De ez nem is igaz, mert mindig az a zsánerem, aki tetszik éppen:-) Most is. De megfigyeltem, hogy általában a barna hajú, barna szemű pasik szoktak megtetszeni, de ettől eltekintve minden párom máshogy nézett ki, ill. még a kisfiús alkat is be szokott jönni, de a vagány változata.


Érdekes kérdés volt ez.

Elképedtem, hogy itt mennyi szép lány van, én látom, hogy nem vagyok ilyen tökéletes arcú mint a hasonmásom, vajon a többi lány tényleg ennyire szép, mint amit mutattak?

2018. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

1.Én:

[link]

(Valójában nem vagyok ázsiai, viszont a kis szemeim miatt az egész arcomnak ázsiai beütése van, sajnos )


2.A zsánerem (bryan dechart):

[link]

[link]


3. Még nem volt párkapcsolatom.

2018. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 duplaD.girl ***** válasza:

Én : [link]


A zsánerem és a párom :

[link]

2018. dec. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!