Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szükségem lenne pár véleményre...

Szükségem lenne pár véleményre, volnátok oly szívesek hogy megosztjátok a segítségeiteket nekem hátha megtudom fogadni?

Figyelt kérdés
Most szeretnék egy új autót venni ez lenne az első saját autóm. Nem tudom eldönteni milyen autót vegyek dízelt vagy esetleg benzinest. Árkategória olyan 200-300 ezer sajnos ennyi pénzért tudok csak autót venni úgy ,hogy hiába írjátok hogy gyűjtsek még és akkor tudok egy jobbat venni ennyi van kész. Jármű fajtát sem tudom eldönteni nem tudom melyik a legjobb választás ebben az ár kategóriában én szívem szerint egy II-es golfot vennék mert nekem nagyon tetszenek és csak jót hallottam róluk hiába régiek vannak jó állapotúak is ... ebben kéne segítség !
2014. jan. 12. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!