Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a gázabb: szűznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a gázabb: szűznek lenni, vagy széttenni a lábam, csak azért, mert ezt várja el a társadalom?

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 22:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem gáz a szüzesség, mikor értik már meg az emberek?

A nyomásra szétteni a lábakat téma meg az!

2018. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23 éves fiú vagyok szintén szűz! Nem gáz!
2018. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%

A nőknél nem gaz a szüzesség ismerek 28 éves szűz nőt is. Várja az igazit ! Ellenben a férfiaknál szerintem is az a helyzet hogy aki mondjuk 20 éves korig nincs tuk rajta az defektes , aki meg 25 éves korára sem az egyenesen beteg vagy életképtelen !


L

2018. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nyugodt vagyok, sajnos tényleg nincs jobb dolgom, azért nehogy már normális legyen az, hogy nincs olyan, akivel lefeküdne, de megteszi, mert a barátnői azt sulykolják belé, ráadásul elismerte, hogy meg akar felelni nekik, és ezért széttenné a lábát. Ez így okés szerinted? Én meg aggódom, mert mint már írtam ez az én korosztályom, aminek a többsége agyhalott, gondolkodásra igényt nem tartó személy. Ezek lesznek a munkatársaim, velük fogok a jövőben a legtöbbet érintkezni és ezzel van a bajom, hogy ilyeneknek kell megfelelnem, mert igen, meg kell felelni nyílván, na de azért nem ennyire, meg nem minden áron. Ennyi idősen megjöhetne az esze az embernek, csak sajnos már nem is fog, 2 hónap múlva meg teszi fel a kérdést, hogy lehet e terhes, mert 4 napja késik a mensije. Akkor bezzeg ott fogod oltogatni, hogy milyen buta, akkor minek szexel?
2018. dec. 1. 23:01
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nem is kell senki gondolkodását megváltoztatnod. Önmagadon kell dolgoznod.

2018. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Miért lenne defektes az aki 20 évesen vagy akár 25 évesen szűz? Teljesen normális vagyok 23 évesen és nem jött össze egy olyan lány se aki tetszett!
2018. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
45%
Az egyiken bármikor tudsz változtatni, a másikat nem tudod visszacsinálni. Nézd innen.
2018. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%

Felesleges kérdés amiben benne van a válasz. Minden ember egyéni döntése , hogy szeretné leélni az életét. Vannak ilyen prűdebb emberek akik 18-20 éves korig esetleg házasságig megtartatnák mert azt tartják normálisnak van aki 16 évesen szétteszi.


A lényeg nyomásra történik-e vagy sem. Ha nyomásra történik akkor gáz az is ha nyomás eredménye végett maradsz az és ha ugyanez elvárás lenne , hogy ne legyél.


Ilyen téren egyénileg nincs "gáz" mert rettentően szubjektív dolgok..... mindenki magának érzi mi és hogy a jó és nem a külső nyomásra tenni úgy , hogy bárminek és bárkinek is megfeleljünk.

2018. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Gáz akkor van, ha nyomásra döntesz ilyen kérdésekben, lehet az külső, vagy belső nyomás. Egyik esetben sem leszel őszinte.
2018. dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mai társadalomban az előbbi gázabb mondhat bárki bármit..
2018. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!