Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a gázabb: szűznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a gázabb: szűznek lenni, vagy széttenni a lábam, csak azért, mert ezt várja el a társadalom?

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 22:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Előbbi sosem gáz. Utóbbi elég gyakran.
2018. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
A szüzesség nem gáz, és a társadalom nem vár el ilyesmit, maximum a körülötted lévő ostoba emberek.
2018. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Pumukli alfahím ***** válasza:
45%
A 2-es verzio,bár minden lány szűz lenne legalább 18-20 éves korig,igaz oda tartás kell.
2018. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%

Melyik gázabb szűznek lenni, vagy elfogadni, hogy nyitottnak kell lennem az emberekre, őszintén, és objektívan akarni megérteni őket, nem pedig besértődni azon miért volt ez eddig ilyen nehézkes


Társadalom alatt azt érted, hogy történtek veled bizonyos dolgok kiskorodban, amik miatt az emberek nagy részét egy torzított szemüvegen látod, az nem a társadalom hibája


F

2018. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
És szerintetek a "ciki, hogy 18 évesen szűz vagyok" kérdés feltevője valahol itt ebben a topikban ennek hatására rájön, hogy bajok vannak vele?
2018. dec. 1. 22:24
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ő menthetetlen. Engedd el, kérdező...
2018. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
jó, lehet rosszul fogalmaztam, inkább úgy, hogy a birka tömeg, aki a korosztályomba tartozik
2018. dec. 1. 22:26
 8/24 anonim ***** válasza:
11%
Nincs olyan, hogy valami gáz.
2018. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sose megy nekem ez a "változtassuk meg egy ember gondolkodását" téma :( Azért szomorú, hogy nincs jobb dolgom.
2018. dec. 1. 22:27
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Akkor köpj fel és állj alá, mert nemrég még azon hörögtél, hogy idióta tinik hagyják, hogy a csúnya gonosz külső tényezők hatást gyakoroljanak rájuk, most meg éppen azzá kívánsz válni? :D Nyugodj meg inkább, aztán aludj rá egyet. Nem kell megváltanod a világot, gondot visel az magára.

32/f

2018. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!