Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek a pasiknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a pasiknak?

Figyelt kérdés

Nem járok sehova egyetemen kívül, de azért ott lehetne ismerkedni, már ha ha akarnának velem.

Nem vagyok szép, de vannak nálam csúnyábbak is, akiknek párkapcsolatuk/udvarlóik vannak...


2018. nov. 30. 21:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%
Buliban se hozzád mennek oda, ha nem nézel ki jól, nyugi. Mondjuk hátulról fenék tapi az lesz. Meg egy-két 30 évvel idősebb esetleg bepróbálkozik egy menetre. A többi férf meg ott szerencsétlenkedik olyan nőknél, akinél százan állnak sorba és le se ejti őket. Semmiről nem maradsz le.
2018. dec. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
33%

21, ez valahol nagyon igaz! 🙂


Férfiként mindig röhögtem, mikor lementem a baráti társasággal szórakozni, és 1 nő körül három soros gyűrűben álltak a próbálkozók.


Több kapcsolatom is lett ezekből a helyzetekből, a nekem tetsző csinos, “szomszéd lány” típusú nőkkel lehetett ismerkedni, mert velük senki nem foglalkozott, a körülrajongott hölgyek közül meg többel haverok lettünk később, mert azt gondolták én vagyok az egyetlen normális, aki nem liheg folyton a nyakukban, még azután is, hogy összejöttek valakivel.


Bár nem onnan vettem a módszert, de érdemes meg érni a John Nash életéről szóló filmet, abban benne van ennek a játékelméleti magyarázata, egy vicces randis jelenetben.

2018. dec. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
29%
Kellesz a pasiknak, ismerkedni is akarnak veled, csak te lepattintod őket, mert egyikük sem elég jóképű neked.
2018. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%

Lépj ki a komfortzónádból, tágítsd a mozgástered, hogy több emberrel érintkezz és legyél látható.

Jelezd a külvilágfelé, hogy nyitott vagy ismerkedni, ne félj mosolyogni, szemezni, flörtölni - persze a jó ízlés határain belül.

Kísérletezz frizurákkal, ruhákkal, stb.

De akár te is kezdeményezhetsz.

2018. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
41%

Hááát, kérdező!


Feltételezem, hogy fekete keretes szemüveges vagy,szürke ruhában (még véletlenül sem tűsarkúban),laposan...és nem Cyndi Crafford arccal. Meg, feltételezem csak rövid hajad van. Nem pl. 30cm hosszú,kisímított egyenes,akár copfban,akár símán.


(bocsáss meg,ha sértőnek érzed,nem annak szánom,pusztán az élet keménységére utalok és a fiuk felszínességére).


Egyszerűen a fiuk a szemüveges,rövid hajú lányokat nem látják meg,nem figyelnek fel rá, egyszerűen keresztül néznek rajtuk.


Nem tekintik igazi nőnek őket,akit jól megdugnának,inkább az általam előbb felvázolt külsőségekkel rendelkező lányokra figyelnek, figyeld meg őket,ha egy csinibabával beszélnek, hogy felcsillan a szemük és milyen monoton nézésük van,ha veled beszélnek.Hasonlítsd össze a kettőt.


Még egyszer elnézést kérek tőled,ha válaszomat túl sértőnek vagy nem rád illőnek tartod. Csak az élet nem fenékig tejfel,sokan a külső alapján törnek pálcát mások felett.

2018. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

" vannak nálam csúnyábbak is, akiknek párkapcsolatuk/udvarlóik vannak..."


Nagy igazság, hogy férfiak átlagban sokkal kevésbé válogatósak, mint a nők. tedd fel magadnak a kérdést, hogy vajon a nálad csúnyább csajok mit csinálnak, hogy nekik udvarolnak, neked meg nem?


hidd el, hogy a a szingli férfiak nagy része ugrana a lehetőségre, hogy ismerkedhessen egy átlagos szépségű lánnyal.


CSAK ALKALMAT KELL RÁ ADNI NEKIK. ennyi a titok.


Kezdetnek azt javasolnám, hogy annyit csinálj meg, hogy amikor mész az egyetemre, öltözz nőiesebben (NE feszes szakadt térdű farmer és valamilyen átlagos póló, hanem valami csinos szoknya pl.) tegyél fel egy szolid sminket magadra, és MOSOLYOGJ RÁ és KÖSZÖNJ RÁ NÉVVEL (tehát pl Szia Csaba, nem csak egy Szia) mondjuk 3 fiúra, aki tetszik neked.


Hidd el, hogy csak ennyit kell csinálni, és nagyon sok minden változni fog.

2018. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!