Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek a pasiknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a pasiknak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya lány sőt sok mindenkinek be is jövök. Az alakom is teljese jó mivel mindennap edzek és nagyon odafigyelek rá, és a melleim is nagyok és sok pasi is megjegyezte hogy milyen jó alakom van meg mellem. Meg kedves is vagyok a fiú barátaim nagyon kedvelnek. De vannak pasik pl. aki tökre tetszik az is olyan furcsa velem pedig utalt rá hogy tetszem meg féltékennyé akart tenni, meg állandóan odajön hozzám, mosolyogva köszön, de nagyon nem értem őt, ha ezt csinálja akkor miért nem tesz semmit, amikor én is utaltam rá, hogy ő is nekem, de szeretném ha ő lépne. De vannak más pasik is akik így tetszenek, meg mintha látnám a szimpátiát de semmi nem értem miért? Mi lehet velem a baj?

2015. dec. 18. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem veled van a baj,hanem ezekkel a férfiakkal.Ha valóban csinos és kedves nő vagy akkor 100% az,hogy kellesz a pasiknak.Rossz közegben mozoghatsz ha ezt nem éreztetik veled.Ami meg a pasit illeti aki a csiki-csuki játékot űzi veled, ne vedd komolyan.Az emberek hülyék mindig az kell ami megszerezhetetlen...
2015. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
A jó nőket maximum szexre tartjuk, mert nem érezzük azt, hogy párkapcsolatra alkalmasak lennének, mert általában nem is tartoznak a megbízhatóbb nők közé. Ahogy sok férfi környékezi őket, a jó csajok nehezen állnak ellen a kísértésnek, aztán a tetszőlegesen kiválasztott emberünk — aki összejött egy-egy jól sikerült példánnyal — azon kapja magát, hogy a jó nője megpattant egy díszmacsóval. Sok férfinak emiatt nem kell jó nő, ráadásul az átlagosabb, nem kirívó lányok között is bőven akadnak igazán értékesek. Egy szép nő mit tud felmutatni a szépségén kívül? Semmit sem, mert bármikor bárkit "megkaphat", neki nem kell a szépségén kívül semmi mást nyújtani.
2015. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig szép nőknél is vannak kivételek, ha összejönne velem a pasi tuti nem kéne más, volt két és fél éves kapcsolatom még se flörtöltem mással, tiszteletben tartom a kapcsolatomat, meg szerettem is. Nem kell a szép nőket egy kalap alá venni..
2015. dec. 18. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki jól néz ki, csepp a tengerben.
2015. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van.
2015. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen tulajdonságú és külső adottságút értesz a "pasik" alatt...

24/F

2015. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!