Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem kellek a pasiknak?

Figyelt kérdés
185 cm vagyok.igen, "kicsit" magas. Vékony vagyok (57kg) de azért van mellem meg seggem =D szoval nem vagyok annyira deszka. Nem akarok egonak tűnní, de sztem nem is vagyok csúnya. 15 éves vagyok és szinte az összes bnőimnek van barátja. most nem azért szeretnék barátot mert mindenkinek van és hű milyen ciki hogy nekem nincs, csak nem értem :S velem van a gond? vagy az alkatommal? :/
2009. nov. 19. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22 éves megfelel?
2009. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem =D
2009. nov. 19. 15:08
 3/20 anonim ***** válasza:
Hello hát igen a 185 cm már magas lánynál:) sztem sok srác "alattad" van mármint a te korosztályod és az átlag ember 170-185 körül mozog ahogy észrevettem szerintem ciki lenne a pasiknak ha magasabb csajjal járnának.Meg gondolom téged is zavarna...:) de csak annyit tudok tanácsolni h keress magadhoz illő srácokat... Mármint magasságra értem mert ebben a korban a srácokat túlságosan zavarná ha a lány magasabb kicsivel.
2009. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad: válogatós vagy :P
2009. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ismerkedtsz, akkor ne várd hogy csak úgy az öledbe hullanak a pasik :)
2009. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

bocsi ,de sztem a 15 és a 22 nem egy ideális páros :S :D

__________________________

gimiben a 9,10es fiuk elég nyomik, 12 ben még nálam is magasabbak vannak és jóképüek :D de most menjek oda hozzájuk,hogy hello mizu stb stb? én ehhez túl félénk vagyok :$

2009. nov. 19. 15:16
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem ideális, hanem egyenesen tökéletes páros! :O:D:P
2009. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Keress kosarasokat
2009. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nalátod, akkor ez a probléma forrása hogy félénk vagy :) Ennyi, kérdés megválaszolva :)
2009. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy ilyen súly/magasság aránynál túl sovány vagy. A normál súlyod olyan 75 kg körül lenne, mivel vékonyka kamasz vagy -10 kiló még elfogadható, na de ez majdnam -20. Az dúrva, biztos hogy nem nézel ki szépnek és egészségesnek vele.


Én majd 2 méter magas vagyok, és tudoom, hogy ilyen magasságnál +-5 kg alig látszik meg, de azért mégis...

Ha úgy nem hízol, hogy eszel, akkor fordulj orvoshoz. Én is megjártam, és kiderüt egy ronda emésztési betegség.

Ha szándékosan fogyasztod magad, akkor az a te dolgod, de szerintem túlzásba esel.


Ezzel a magassággal nehezebb pasizni. Semki se szerti ha a nő a magasabb, de ne ess kétségbe, még nagyon időben vagy :)

2009. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!