Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem kellek a pasiknak?

Figyelt kérdés
185 cm vagyok.igen, "kicsit" magas. Vékony vagyok (57kg) de azért van mellem meg seggem =D szoval nem vagyok annyira deszka. Nem akarok egonak tűnní, de sztem nem is vagyok csúnya. 15 éves vagyok és szinte az összes bnőimnek van barátja. most nem azért szeretnék barátot mert mindenkinek van és hű milyen ciki hogy nekem nincs, csak nem értem :S velem van a gond? vagy az alkatommal? :/
2009. nov. 19. 15:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem, nem fogyózóm. :D
2009. nov. 19. 15:31
 12/20 anonim ***** válasza:
sztem nagyon vékony vagy. legalább 65-nek jólenne lenned.
2009. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki,hogy szép magas vagy,karcsú,és jó az alakod,nem mindenkinek vannak ilyen jó adottságai!Amúgy meg barátkozz,flörtölj,ismerkedj,nem hiszem,hogy Neked kevesebb esélyed lenne,mint bárki másnak.Szóval hajrá!!!
2009. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ha nagy a szád és sosem busulsz és ott vagy ahol az idősebbek akkor tuti észre vesznek ;)és kitudja milenne belőle .... TAPASZTALAT :D
2009. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
(15:43 ) mellesleg én nem vagyok se karcsú se dagatt van alakom és mindenkinek tetszettem akinek akartam és ráadásul szinte mindig feketébe vagyok akinek kellesz igyis ugyis kelleni fogsz :)
2009. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én járnék veled. De igen tényleg túl válogatós vagy. Innentől nincs kérdés. Mivel mondom én járnék veled érted!!
2009. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
:)
2009. nov. 19. 17:54
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 185centis lánynak nem kell 75 kilónak lenni, én vagyok a 190 centimmel 78, és olyan csontozatom van mint egy elefántnak :D

Kb 65< lenne az ideális.

A probléma meg sok dologtól függhet. Leginkább a stílustól, de még egymillió+1 dolog hozzájárulhat az egészhez. Túl hisztis vagy, vagy rosszul jelzed egy fiunak, h tetszik neked...de ezt így láthatatlanba szerintem lehetetlen megmondani.

14/F

2009. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
A kamasz,érzékeny lelkű mimózákat tényleg zavarja,ha a csaj magasabb,viszont az idősebb pasik egyenesen büszkék,ha modellalkatú a barátnőjük. Ott van Tom Cruise és Nicole Kidman: van köztük vagy 20 centi különbség,de ha találsz még róluk fotókat,akkor,mikor még szerették egymást,láthatod,milyen büszke Tom a csajára,ahhoz képest,hogy úgy néz ki mellette,mint egy kertitörpe.:)
2009. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
hát tom elishagyta nicole kidmant :D most katie holms (lehet hogy rosszul irtam) a felesége :D:/
2009. nov. 21. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!